Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej: Tully

Zapraszamy pedagogów, nauczycieli i dyrektorów placówek oświatowych na pokaz promocyjny programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej na rok szkolny 2018/2019.

Tully
w reżyserii Jasona Reitmana (Juno, W chmurach) z Charlize Theron w roli głównej
30 maja, godz. 15:30
Kino Forum, ul. Legionowa 5

Przed seansem odbędzie się poczęstunek oraz prelekcja na temat filmu połączona z prezentacją programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Uwaga! wstęp tylko na zapisy – prosimy o potwierdzenie przybycia najpóźniej na dzień przed danym pokazem poprzez wysłanie e-maila z tytułem filmu na adres dkf@bok.bialystok.pl. W treści e-maila prosimy o podanie imienia i nazwiska, przedmiotu nauczania, nazwy szkoły. Rezerwację miejsca potwierdzimy w mailu zwrotnym.

“TULLY” reż. Jason Reitman
Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully… Młoda, seksowna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

BYCIE MAMĄ TO NIEZŁA KOMEDIA! LAUREATKA OSCARA CHARLIZE THERON W FILMIE DLA WSZYSTKICH KOBIET, MATEK I SUPERBOHATEREK!!!

Video

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  6 lat temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  6 lat temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  6 lat temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  6 lat temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  6 lat temu