Niedziela online w Forum: Parasite – wersja czarno-biała

Zapraszamy do naszego kina online na pokaz nagrodzonego 4 Oscarami, Złotym Globem, Złotą Palmą i nagrodami BAFTA filmu “Parasite” w reż. Bong Joon-ho!

PARASITE – wersja czarno-biała

24 maja 2020, godz. 19:00
Twój Dom
bilet: 12 zł – do kupienia na https://bilety.bok.bialystok.pl/
Uwaga! Sprzedaż biletów zakończy się na 3 godziny przed godziną projekcji

prosimy o zapoznanie się z regulaminem sprzedaży biletów przez internet: TUTAJ

ZASADY OGLĄDANIA FILMU ONLINE:
1. Kup bilet na film (https://bilety.bok.bialystok.pl/).
2. Po kupieniu biletu, na podany przez kupującego adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu.
3. Na ten sam adres mailowy, w dniu pokazu (24 maja) na 5 minut przed seansem (ok. godz. 18.55) zostanie wysłany link do filmu wraz z hasłem.
4. Oglądanie filmu można rozpocząć w trakcie pierwszej godziny trwania seansu, czyli do 20:00. Link będzie aktywny jeszcze przez godzinę po zakończonym pokazie, czyli do ok. godz. 22:15.

Informacje praktyczne:
1. Przed oglądaniem filmu sprawdź, czy masz najbardziej aktualną wersję przeglądarki i systemu operacyjnego oraz dobre połączenie z internetem. Obsługiwane: Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari lub Opera z łączem co najmniej 30 Mb/s na urządzeniu do oglądania. Prędkość internetu można sprawdzić na stronie speedtest.pl.
2. Podczas oglądania filmu radzimy zamknąć pozostałe karty w przeglądarce i programy.

 

Parasite / Gisaengchung
Korea Południowa 2019, 132′
reż. Bong Joon-ho
obsada: Song Kang-ho, Lee Sun-kyun, Jo Yeo-jeong, Choi Woo-sik, Jang Hye-jin, Park So-dam

“Parasite” to trzymająca w napięciu opowieść, w której czworo ludzi bez przyszłości wpada na pomysł przekrętu doskonałego. Kierowca bez pracy, gospodyni bez domu, student bez kasy i dziewczyna bez perspektyw wspólnie stworzą perfekcyjny plan: jak w najkrótszym czasie stać się kimś i zająć miejsce bogaczy. W świecie, w którym liczy się tylko wydajność i sukces, przechytrzą system i zawalczą o siebie. Nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jeszcze dozwolone, a tym, co absolutnie zabronione.

Bong Joon-ho pokazuje, że prawie każdy marzy o lepszym życiu, awansie i szansie na sukces. Ale tylko niektórzy – dzięki nieposkromionej wyobraźni i braku skrupułów – są w stanie po to wszystko sięgnąć.

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury