Marcin Prokop: Niezwykłe Stany Prokopa – ODWOŁANE

Wydarzenie odwołane!
WIĘCEJ INFORMACJI

W ramach 10. Festiwalu Kultur i Podróży “Ciekawi Świata” zapraszamy na spotkanie

MARCIN PROKOP: NIEZWYKŁE STANY PROKOPA

24 października 2020, godz. 13:30
Sala Forum, ul. Legionowa 5
bilety: 15 zł WYPRZEDANE

Tysiące mil przemierzane klasycznym kabrioletem amerykańskimi autostradami, jedzenie w przydrożnych barach, serce głośno bijące w rytmie muzyki country i niesamowita różnorodność widoków, kultur i smaków – ze wschodu na zachód, z północy na południe USA. Marcin Prokop wraz ze swoim bratem – operatorem zwanym Bebkiem – w pełnym humoru programie „Niezwykłe Stany Prokopa” przez 3 lata z rzędu podróżował w wakacje po Ameryce. Znany dziennikarz w niezwykły sposób obserwuje otaczający go świat. Z jego programem jest podobnie – wymyka się wszelkim ramom i jest szalenie ciekawy! W czasie podróży po Stanach Zjednoczonych, bracia pokonali tysiące kilometrów, by skonfrontować się z mitami amerykańskiego snu, porozmawiać z lokalnymi mieszkańcami i bardzo dokładnie przyjrzeć się ich życiu. Dzięki programowi, widzowie zapuścili się w zarówno w najbardziej popularnie jak i najbardziej unikalne zaułki jednego z największych państw świata. Widzowie mogli nacieszyć oczy niesamowitymi krajobrazami, unikatowymi parkami narodowymi i wspaniałymi wodospadami. Podczas festiwalu Marcin Prokop podzieli się słuchaczami kulisami powstawania programu „Niezwykłe Stany Prokopa” i swoimi fascynującymi przygodami.

Marcin Prokop
Dziennikarz, prezenter, laureat nagrody Wiktor 2013 w kategorii Osobowość Medialna. Posiada bardzo dużą zawodową praktykę, zdobywaną zarówno w charakterze osoby zarządzającej (był m.in. redaktorem naczelnym „Machiny“, „Filmu“ i „Przekroju“), piszącej (dziennikarz prasowy w wielu tytułach), działającej w radiu (autorski cykl „Duży wywiad“ w Radiu Zet) jak i prowadzącej liczne programy telewizyjne o bardzo różnym charakterze (od dużych rozrywkowych formatów takich jak „Mam Talent“ w TVN, poprzez autorski talk show „Prokop i Panny“ w TVP, po codzienną telewizję na żywo u boku Doroty Wellman w „Dzień Dobry TVN“).

Jest również autorem kilku bestsellerowych książek, których łączny nakład to ponad 250 tys. egz. (m.in. „Bóg, kasa i rock’n’roll“ oraz „Jego wysokość Longin“). W ramach zdobywania różnych zawodowych kompetencji, zdarzało mu się także występować hobbystycznie w filmach i serialach, m.in. „M jak miłość“ oraz dubbingować animowane postacie np. w filmie „Renifer Niko ratuje święta“.

Marcin to jeden z najbardziej cenionych i rozchwytywanych polskich konferansjerów, mający na koncie kilkaset poprowadzonych eventów dla największych międzynarodowych firm, w tym branżowe konferencje i kongresy, eleganckie gale, festiwale tematyczne, masowe koncerty i wiele innych.

Zwycięzca rankingu najlepszych konferansjerów w Polsce wg miesięcznika Press, nr 9-10/2017.

Ważne:
https://bok.bialystok.pl/pliki/Wytyczne_dla_KINA-FORUM-.pdf
https://bok.bialystok.pl/pliki/covid-o%C5%9Bwiadczenie-do-kina.pdf

Ostatnie komentarze

BOK Białostocki Ośrodek Kultury