Magda Kudyk: Christmas Songs

Już 26 stycznia zapraszamy Państwa na wyjątkowy dwuczęściowy wieczór z jazzowymi piosenkami świątecznymi oraz energetycznym jazzem!

Jazz na BOKu: Magda Kudyk – Christmas Songs

26 stycznia 2020, godz. 18:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 40 zł (przedsprzedaż) / 50 zł (w dniu koncertu) – dostępne w kasie kina Forum (ul. Legionowa 5), kasie Centrum im. Ludwika Zamenhofa (ul. Warszawska 19) i na bilety.bok.bialystok.pl

Wysłuchamy szlagierów amerykańskiej piosenki rozrywkowej oraz polskich utworów świątecznych. Zaśpiewa je dla Państwa Magda Kudyk, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach. Jedna z najbardziej utalentowanych krakowskich wokalistek poruszająca się w stylistykach: jazz, pop i rock. Zagrają dla państwa członkowie NOBLE BAND z Krakowa:

Maciej Pierzchała – pianino
Pianista, pedagog, kompozytor i aranżer. Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie oraz absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.  Nauczyciel fortepianu w dwóch szkołach muzycznych z licznymi sukcesami pedagogicznymi. Akompaniator i aranżer w tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego, muzyk sesyjny w Teatrze J. Słowackiego w Krakowie oraz instruktor muzyczny w Tarnowskim Centrum Kultury. Muzyk sesyjny poruszający się w wielu gatunkach muzycznych. Współpracuje z wieloma znanymi artystami.

Leszek Szczerba – saksofon, klarnet
Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie. Sideman oraz stały uczestnik wielu projektów. Współpracował z Markiem Grechutą przez 10 lat (zespół Anawa). Od 1994 roku współpracuje z Grzegorzem Turnauem. Uczestnik orkiestr bigbandowych, m.in.: Orkiestry Adama Sztaby czy Tomka Szymusia, z którymi akompaniował m.in. Natalie Cole, Michaelowi Boltonowi, zespołowi Manhattan Transfer, Caro Emerald i innym.

Jakub Grzesło – perkusja
Ceniony muzyk sesyjny, zapraszany do współpracy przez wiele zespołów i klubów muzycznych. Swoją przygodę z perkusją rozpoczął w szkole muzycznej Gallagher School of Drum w USA. Obecnie sam uczy młodych perkusistów, dzieląc się z nimi swoją życiową pasją.

 

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  4 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  5 lat temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  5 lat temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  5 lat temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  5 lat temu