Lato w Mieście 2019: Waldemar Rychły i Przyjaciele

Zapraszamy na koncert w ramach Lata w Mieście:

Waldemar Rychły i Przyjaciele

18 sierpnia, godz. 18:00
Park Planty, przy fontannie (w razie niepogody koncert zostanie przeniesiony do klubu Fama, ul. Legionowa 5)
wstęp wolny

Waldemar Rychły to współzałożyciel zespołu Kwartet Jorgi,działającego nieprzerwanie od połowy lat 80. Przez ponad 30 lat wystąpił na setkach scen w Polsce i na świecie. Obecnie ciągle prowadzi ożywioną działalność. Kontynuując dotychczasowe dokonania, wciąż jest w znakomitej formie.

Na koncercie posłuchamy etno-folk w nowoczesnych aranżacjach, zespolonych z rockiem akustycznym, europejską muzyką klasyczną i jazzową improwizacją.

Skład zespołu:
Joanna Zielecka – flety
Dominika Dołżyńska – skrzypce
Krzysztof Kubasik – wiolonczela
Waldemar Rychły – gitara, instrumenty perkusyjne

Program Lata w Mieście (sierpień)

 

 

Galeria

Waldemar Rychły i Przyjaciele (1) Waldemar Rychły i Przyjaciele (2) Waldemar Rychły i Przyjaciele (3) Waldemar Rychły i Przyjaciele (4) Waldemar Rychły i Przyjaciele (5) Waldemar Rychły i Przyjaciele (6) Waldemar Rychły i Przyjaciele (7) Waldemar Rychły i Przyjaciele (8) Waldemar Rychły i Przyjaciele (9) Waldemar Rychły i Przyjaciele (10) Waldemar Rychły i Przyjaciele (11) Waldemar Rychły i Przyjaciele (12) Waldemar Rychły i Przyjaciele (13) Waldemar Rychły i Przyjaciele (14) Waldemar Rychły i Przyjaciele (15) Waldemar Rychły i Przyjaciele (16) Waldemar Rychły i Przyjaciele (17) Waldemar Rychły i Przyjaciele (18) Waldemar Rychły i Przyjaciele (19) Waldemar Rychły i Przyjaciele (20) Waldemar Rychły i Przyjaciele (21)

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury