Lao Che

BRAK BILETÓW !!!

„I choć jestem duży, czasem robię się mały,
Choć dzieci się jeszcze nie zorientowały…”

4 marca ukaże się nowa płyta Lao Che zatytułowana „Dzieciom” .
Choć tytuł nawiązuje do Brzechwy i jego “Brzechwa dzieciom”, nie jest to wcale płyta dla dzieci. Raczej dla dorosłych dzieci, dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi. Spięty prezentuje głęboką problematykę codzienności w tonie zatroskanym, z pewną dozą dydaktyzmu – co pozostaje w kontraście do warstwy muzycznej. Jest to najbardziej spontanicznie i żywiołowo stworzona płyta w dotychczasowym dorobku grupy, a do tego bardzo melodyjna i śpiewna.
Produkcją płyty “Dzieciom” zajął się Piotr “Emade” Waglewski. Gościnnie w nagraniach udział wzięli Adam Miwiw-Baron i Karol Gola z grupy Pink Freud oraz Miłosz Pękala (m.in. Mitch & Mitch, Kwadrofonik)

Lao Che_2015_foto_Michal_Dominowski

Video

Komentarze

 1. Wielka szkoda, że koncert na tak małej sali, chciałem kupić bilety i wybrać się na koncercik, ale niestety brak takowych, organizator do bani, na taką muzę nie można się dostać, jakby większych clubów nie było, nawet gdyby bilet był droższy, kupiłbym z wielką chęcią. Odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach, normalnie brak pomyślunku, jest jeszcze czas, może ktoś coś zrobi, ale komu by się tam chciało.

  • Organizator robi taki koncert we własnym klubie i po to aby była dobra atmosfera przy doskonałym nagłośnieniu jakiego w innych klubach brak. I dlatego też sprzedaje bilety 3 miesiące wcześniej. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i kupowania biletów przez internet z dużym wyprzedzeniem wtedy nie będzie problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  5 lat temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  6 lat temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  6 lat temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  6 lat temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  6 lat temu