Zerova, Król

ZEROVA

Po trzech albumach długogrających i akustycznej EPce, białostocka formacja Zerova odkrywa przed nami nieoczywiste strony nieoczywistych tekstów Witolda Gombrowicza. Koncert w ramach DSW będzie pierwszym wykonaniem materiału z płyty „Gombrowicz” od momentu jej premiery. Charakter i fantazję grupy doceniło wielu, wśród nich – gitarzysta The Cranberries, Noel Hogan, który wziął udział w nagraniu eterycznego utworu „Józiu”. Najnowsze utwory Zerovej są dowodem na to, jak współgrać ze sobą mogą pierwszorzędna literatura XX wieku oraz bardzo współczesne dźwięki.

facebook.com/zerovaPL

KRÓL

Błażej Król, nie bez powodu nazywany królem melancholii, to jeden z najbardziej charakterystycznych twórców na polskiej scenie ostatnich lat. Wyrazisty, tajemniczy styl, niepodrabialna barwa głosu, swoboda w czerpaniu ze stylistyki lat 80’ i 90’ czy sugestywne, zagęszczone teksty, od których większość z nas zdążyła już się odzwyczaić, to tylko niektóre z jego wyróżników. Po znakomitym debiucie z zawieszonym w tym roku duetem UL/KR, a także doskonale przyjętym solowym albumie „Nielot”, gorzowski artysta serwuje słuchaczom wyjątkowe koncerty, w czasie których mają okazję dotknąć subtelnego i niespokojnego świata „dokładnie w połowie między wschodem a zachodem słońca”.

facebook.com/krolkrolkrolkrol

UWAGA !!! wstęp wolny ze specjalną ulotką – wejściówką DSW (ilość miejsc ograniczona), bez ulotki bilet 10 zł do nabycia w kasie Forum lub przez internet

Obejrzyj krótką relację z koncertu grupy ZEROVA. Autor: Tomasz Pienicki

Galeria

Zerova

Zerova


Video

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  5 lat temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  5 lat temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  5 lat temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  5 lat temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  5 lat temu