Koncert plenerowy: Suzia

Zapraszamy na koncert plenerowy w ramach Lata w Mieście:

Suzia

9 sierpnia 2020, godz. 18:00
plac przy Białostockim Ośrodku Kultury, ul. Legionowa 5
wstęp wolny
prosimy o zapoznanie się z wytycznymi imprez plenerowych BOK

Suzia, czyli Zuza Kłosińska, to wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Tworzy muzykę z gatunku singer/songwriter, a teksty pisze w języku polskim. Jest aktywna na scenach klubowych, kawiarnianych, a nawet domowych od 8 lat. W 2018 r. we współpracy z Michałem Wrzosińskim stworzyła debiutancką płytę EP “Nie dzieje się nic”. Płyta miała swoją premierę 24 maja 2018 roku w warszawskim klubie Chmury. Została wydana dzięki akcji prowadzonej przez portal Wspieram.to. Do wydania jej fizycznej formy przyczyniło się ponad 100 osób z całej Polski. EPka jest też dostępna na platformach streamingowych, takich jak Spotify czy Tidal.

Obecnie stale występuje oraz jest aktywna w mediach społecznościowych. Można ją znaleźć na takich portalach jak Facebook, YouTube, Instagram czy Twitter.

W pisaniu piosenek inspiruje się swoimi doświadczeniami oraz historiami z najbliższego otoczenia. Jej dewizą jest bycie szczerą zarówno na scenie, jak i w życiu. Swój styl muzyczny ukształtowała słuchając takich artystów jak: Wallis Bird, Melody Gardot, Jeff Buckley, Matt Corby, Sting, Fink czy Paolo Nutini. Mimo zamiłowania do muzyki folkowo-balladowej, chętnie wchodzi w kolaboracje muzyczne z zespołami z różnych gatunków. Tym sposobem można usłyszeć jej gościnny występ na płycie „Czwarta Rano” zespołu The Lunatics czy w singlach projektu muzyki elektronicznej Tok2Per. Poza projektem autorskim udziela się także w zespole Kasi Lins oraz w zespole Zagi. W obu przypadkach gra na gitarze elektrycznej i śpiewa.

 

 

Video

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  5 lat temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  5 lat temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  5 lat temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  5 lat temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  5 lat temu