Koncert: BERLIN UNDERGROUND: YARAH BRAVO, SARAH FARINA

Stolica Niemiec od dłuższego czasu uważana jest za „mekkę” artystów, ludzi kreatywnych, niepokornych, wiecznie poszukujących nonkonformistów. To wielokulturowy tygiel, w którym rodzą się nowe trendy, pomysły na życie, nowe idee. Berlin, przez wielu określany jako centrum europejskiej alternatywy, żyje bardzo intensywnie, a jego undergroundowe dzielnice wręcz kipią muzyką, niezależnym teatrem, filmem i sztuką uliczną. Miasto otwarte i pozbawione kompleksów przyjmuje w swoje ramiona najoryginalniejszych artystów z całego świata – i nigdy nie zasypia!

YARAH BRAVO, urodzona w Szwecji, w brazylijsko-chilijskiej rodzinie, niezwykle inteligentna, wyrazista, pomysłowa i utalentowana uliczna poetka. Rapuje, śpiewa, pisze, tańczy, produkuje! Niepowtarzalna Miss Yarah Bravo zaciera granice między słowem mówionym, hip-hopem i RnB. Współpracowała m.in. z francuskimi awangardowymi MC TTC oraz polskim duetem Skalpel, najbardziej jednak znana jest z produkcji DJ Vadima „USSR—The Art of Listening”. Z DJ Vadimem i nowojorskim MC Blu Rum 13 tworzą grupę One Self. W czasach, kiedy muzyka stała się paliwem dla olbrzymiej maszyny, produkującej pieniądze oraz płytkie i powierzchowne, półnagie sexy kociaki, jest wokalistką, która chce pokazać światu, że tak naprawdę chodzi o serce i duszę wkładane w to, co się robi!

SARAH FARINA zdobyła szturmem berlińską scenę klubową, wytaczając groźny arsenał klimatów jungle, juke, bass & boogie, które miksuje z żołnierską precyzją. Dzięki silnemu wsparciu ekipy WeBoogie Sarah szybko została rezydentką kilku najlepszych undergroundowych klubów w Berlinie. W 2012 roku dołączyła do międzynarodowego kolektywu Through My Speakers, co zapewniło jej bookingi w całej Europie. Dotychczas wystąpiła u boku takich artystów jak Kode9, Cooly G, Lazer Sword, Lunice, Dj Rashad, Scratcha DVA, czy Disclosure.

Galeria

Yerah_Bravo Sarah_Farina

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  4 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  4 lata temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  4 lata temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  4 lata temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  4 lata temu