Klubowa noc: BASS DA NAJT!

Zapraszamy na sobotni klubowy koncert w ramach ŻUBROFFKI! Przed Wami BASS DA NAJT! czyli energetyczne brytyjskie natarcie: Chimpo i Fox oraz równie energetyczna polska odpowiedź: Zamilska, Vschood feat. Miss God + gość specjalny: Karolina Czarnecka!

6.12.2014, godz. 22.30, klub Fama, ul. Legionowa 5, bilety: 10 zł (przedsprzedaż), 15 zł (w dniu koncertu)

Wydarzenie na FB

Na scenie pojawią się:

Chimpo (UK)
Prawdopodobnie jeden z groźniejszych muzycznych „drapieżników” na europejskich parkietach! Didżej, producent i MC, którego produkcje i sety łączą grime, drum’n’bass, dubstep, trap, garage, dancehall i hip hop, tworząc unikalne brzmienie, roznoszące publikę na parkiecie. Kariera muzyczna rzuciła artystę w różne części świata i sprawiła, że jego idole stali się jego… fanami, więc mógł oficjalnie zremiksować Wu Tang Clan, Zed Bias czy Omara! W 2012 roku, jako członek grup Broke’n’English i Estate Recordings stał się częścią rewolucji, która stworzyła nową muzyczną scenę w Manchesterze, okrzykniętym „taneczną stolicą Wielkiej Brytanii”. Gdy ukazał się jego album „Blowfish”, zdobył uznanie takich legend jak Goldie, Shy FX czy Pendulum. Ostatnie lata upłynęły Chimpo na współpracy z Dub Phizix, My Nu Leng i Calibre oraz tworzeniu ścieżek dźwiękowych dla Soul:r, Big Dada, Modulations i Tru Thoughts.
https://soundcloud.com/chimpo-mcr

Fox (UK)
Urodzony w Manchesterze, wychowany na Jamajce Fox to MC, prowadzący i singjay. Wierny sojusznik manchesterskiej sceny muzycznej, gdzie udzielał się w wielu składach – pojawiał się w utworach Dub Phizix’a, współpracował studyjnie z takimi artystami, jak Zed Bias, Chimpo, Claude Vonstroke, Spectrasoul, Calibre, Marcus Intalex, Lenzman, Biome, Murlo, Tokyo Prose, Mj Cole, Omar. Na scenie zawsze towarzyszą mu pozytywne wibracje i niespożyta energia. Oddycha muzyką, podróżuje w jej niezbadane rejony i twierdzi, że jego najlepsze dni dopiero nadejdą!
https://soundcloud.com/mc-fox-mcr

Zamilska (PL)
Producentka związana ze światem muzyki i sztuki audiowizualnej. Komponując, skupia się na takich gatunkach jak elektronika, techno, noise i nowoczesny world. Charakteryzują ją „monstrualny bas, pulsujący bit, trans i rozwalanie stereotypów”. Stała się popularna, gdy do sieci trafił jej singiel „Quarrel”. Koncerty dodatkowo podkręciły zainteresowanie słuchaczy, zwłaszcza że artystka serwuje żywiołową dawkę basu i potężnych bitów oraz umie wprowadzić publiczność w taneczny trans. Jej debiut „Untune” (2014) nie zawiódł oczekiwań. Onet.pl pisał: „Płyta broni się autentycznością, mocną ekspresją, ciekawymi pomysłami aranżacyjnymi i eksperymentalnym zacięciem”.
www.facebook.com/zamilska
www.youtube.com/user/colgateCN
soundcloud.com/zamilska

VSHOOD feat. Miss God oraz gość specjalny: Karolina Czarnecka (PL)
Szykujcie się na VSHOODni drum and bass z charyzmatycznymi wokalistkami live! Po raz pierwszy w Białymstoku unikatowe wydarzenie: z zespołem wystąpi obdarzona mocnym głosem Miss God, a także gościnnie, z jedynym w swoim rodzaju „dopalaczem”, zaśpiewa Karolina Czarnecka. Na debiutanckiej płycie Karoliny „Córka” można usłyszeć utwór stworzony wspólnie z grupą VSHOOD. Jak zabrzmi na żywo? Przekonajcie się sami! To będzie moc, energia, zasilanie, a Wy będziecie rozgrzani do czerwoności!

https://www.facebook.com/VSHOODside
http://www.youtube.com/user/VSHOODside
http://soundcloud.com/vshood
www.facebook.com/KarolinaCzarneckaOfficial

 

   

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


BOK Białostocki Ośrodek Kultury