Klub Wysokich Obcasów: Przedszkolanka

Wspólnie z dystrybutorem M2 Films oraz magazynem „Wysokie Obcasy” zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu „Przedszkolanka”!

Dajcie się zaczarować kobiecemu wydaniu „Patersona” Jima Jarmuscha i odkryjcie, dlaczego „to prawdopodobnie jedyny film o poezji z pełnym napięcia zakończeniem prosto z rasowego thrillera”, jak pisze w znakomitej recenzji Jordan Hoffman, krytyk filmowy The Guardian.

Klub Wysokich Obcasów: Przedszkolanka

28 marca 2019, godz. 18:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 16 zł – w kasie kina i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Uwaga! Po okazaniu w kasie egzemplarza „Wysokich Obcasów” z dnia 23 marca bilet można kupić w promocyjnej cenie.

Przedszkolanka
USA 2018, 96′
reż. Sara Colangelo
obsada: Maggie Gyllenhaal, Gael García Bernal, Michael Chernus, Rosa Salazar

Maggie Gyllenhaal w swojej najlepszej roli w karierze, fenomenalne recenzje i nagroda na festiwalu Sundance – „Przedszkolanka” nie da wam o sobie zapomnieć!

Lisa ma pracę, którą lubi, szczęśliwą rodzinę i dom na przedmieściach Nowego Jorku, ale od zawsze marzyła o tym, żeby wieść życie wyzwolonej artystki. Pewnego dnia zupełnie przypadkiem odkrywa talent poetycki swojego pięcioletniego podopiecznego.
Kiedy jego rodzice nie wydają się specjalnie tym zainteresowani, pogrążona w obsesji na punkcie talentu chłopca przedszkolanka postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić wszystko, by jego niezwykły dar nie został zmarnowany.

Galeria

Przedszkolanka Przedszkolanka_plakat_mn Przedszkolanka_premiera

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury