Kino Plenerowe przy BOK-u: Trzy wieki + muzyka na żywo MIFI

Zapraszamy na wakacyjne filmowe seanse pod chmurką!

Kino Plenerowe przy BOK-u: TRZY WIEKI + muzyka na żywo MIFI

17 sierpnia, godz. 21.00
Plac przy BOK-u, ul. Legionowa 5
wstęp wolny

Trzy wieki
USA 1923, 63’
reż. Buster Keaton, Edward F. Cline
obsada: Buster Keaton, Wallace Beery, Margaret Leahy

Przezabawna komedia romantyczna, w której Buster Keaton pojawia się w trzech różnych historycznych epokach: w erze kamienia łupanego, w czasach rzymskim i w czasach obecnych. Przewodnim tematem jest historia młodego mężczyzny, starającego się o względy dziewczyny.

“Trzy wieki” to pierwsza własna, niezależna produkcja B. Keatona (wespół z Josephem M. Schenckiem), swą konstrukcją nawiązująca do „Nietolerancji” D. W. Griffitha.

Film pełen jest szalonych pomysłów (np. manicure lwicy w opowieści z antycznego Rzymu!), brawurowych ujęć (bohater na prehistorycznej katapulcie, skok pomiędzy dachami) i dynamicznego, ekspresyjnego humoru.

MIFI – didżej, producent i promotor. Swoją twórczość prezentuje głównie na podlaskiej scenie kulturalnej i klubowej, ale jego sety można usłyszeć także w całej Polsce. Rezydent i manager białostockiego klubu Metro, współtwórca podlaskiego festiwalu plenerowego Tribalanga, występuje w kolektywie z Miss God, współpracuje też z podlaskimi instytucjami kultury.
Muzyka jaką tworzy obecnie, oscyluje wokół atmosferycznego techno i electro, lo-fi czy tribal, zamkniętych w oryginalnej psychodelicznej przestrzeni, przenoszącej słuchaczy w niezwykłą muzyczną podróż.

Program Lata w Mieście 2019 (sierpień)

Galeria

Trzy wieki z muzyka MIFI (1) Trzy wieki z muzyka MIFI (2) Trzy wieki z muzyka MIFI (3) Trzy wieki z muzyka MIFI (4) Trzy wieki z muzyka MIFI (5) Trzy wieki z muzyka MIFI (6) Trzy wieki z muzyka MIFI (7) Trzy wieki z muzyka MIFI (8) Trzy wieki z muzyka MIFI (9) Trzy wieki z muzyka MIFI (10) Trzy wieki z muzyka MIFI (11) Trzy wieki z muzyka MIFI (12) Trzy wieki z muzyka MIFI (13)
Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  6 lat temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  6 lat temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  6 lat temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  6 lat temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  6 lat temu