Kino dzieci: Władcy przygód. Stąd do Oblivio + rodzinne warsztaty

Cenicie dobre kino? Szukacie mądrych filmów dla swoich dzieci? Wolicie oglądać filmy bez przysłowiowego popcornu? Jeśli tak, to zapraszamy  na specjalne pokazy zrealizowanego z dużym rozmachem, częściowo w Białymstoku, polskiego filmu dla dzieci i młodzieży “Władcy przygód. Stąd do Oblivio”!

Po sobotnim i niedzielnym pokazie zapraszamy całe rodziny na inspirowane filmem warsztaty tworzenia krótkich historii komiksowych.

Kino Forum, ul. Legionowa 5

23 marca (sobota)
godz. 11:45 – Kino dzieci: WŁADCY PRZYGÓD. STĄD DO OBLIVIO (Polska, 101′, bilet 16 zł, specjalny bilet “Rodzinny”: min. 3 os. 13 zł od os.)

24 marca (niedziela)
godz. 11:30 – Kino dzieci: WŁADCY PRZYGÓD. STĄD DO OBLIVIO (Polska, 101′, bilet 16 zł, specjalny bilet “Rodzinny”: min. 3 os. 13 zł od os.)

Po seansie młodzi widzowie będą mieli okazję odtworzyć na planszach najciekawsze, ich zdaniem, sceny z obejrzanego obrazu lub wykreować własne opowieści osadzone w tytułowym Oblivio. Dzieci nie tylko w kreatywny sposób utrwalą wspomnienia z seansu, ale także pogłębią wiedzę o komiksie i procesie jego powstawania: od pisania scenariusza, przez jego wizualizację (szkic, naniesienie koloru, dodanie dymków i tekstu) po środki wyrazu, jakimi posługuje się autor, by porozumieć się z czytelnikiem (plansza, kadry, dymki, pole narratora). Stworzony komiks stanie się oryginalną pamiątką!

Video

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  6 lat temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  6 lat temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  6 lat temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  6 lat temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  6 lat temu