Kino Dzieci: Kapitan Morten i Królowa Pająków

Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza na Kino Dzieci! Wartościowe kino dla dzieci i całej rodziny, bez popcornu? To możliwe!

KAPITAN MORTEN I KRÓLOWA PAJĄKÓW

14 października 2018, godz. 11:45
Kino Forum, ul. Legionowa 5
Bilet: 12 zł – w kasie kina i na stronie bilety.bok.bialystok.pl
film w polskiej wersji językowej, kategoria wiekowa: 6+

“Kapitan Morten i Królowa Pająków” to zaskakująca animacja o potędze dziecięcej wyobraźni, wytrwałości i nieograniczonej wierze w marzenia!

10-letni Morten pragnie być marynarzem tak jak jego tata. Niespodziewanie zostaje obsypany tajemniczym proszkiem, kurczy się do rozmiaru owada i staje się kapitanem swojej łodzi! Jednak żeglowanie to nie taka prosta sprawa… Szczególnie gdy nie jest się jedynym członkiem załogi. Jakim kapitanem okaże się chłopiec? Morten będzie musiał wykazać się nie lada odwagą, by znaleźć sposób na uratowanie statku przed zatonięciem, zawalczyć o przyjaciół i odkryć drogę powrotu do prawdziwego świata. Czeka go mnóstwo przygód i wyzwań, które udowodnią, że samodzielność i umiejętność brania steru w swoje ręce nie jest definiowana wiekiem, ale niepohamowaną wiarą w marzenia.

“Kapitan Morten i Królowa Pająków” to zachwycająca wizualnie animacja, nawiązująca do estetyki takich filmów jak “Kubo i dwie struny” czy “Koralina i tajemnicze drzwi”.

Galeria

plakat

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury