KAUKAZ – świat wschodnich szejków i zachodnich księżniczek

Kaukaz to wspaniała kraina rozciągająca się za naszą wschodnią granicą. Przepiękne górskie krajobrazy oddzielające wschodnią Azję i zachodnią Europę. Mieszanka wielu kultur i języków, religii i grup etnicznych. Największą wartością jest honor a dobro rodziny stawiane jest ponad wszystko. Zachodnie księżniczki i wschodni szejkowie; miłość, porwania i wojenne historie. Wszystko to zasłyszane przy ormiańskich szaszłykach i gruzińskim winie. Ropa naftowa oraz łzy matek opłakujących utracone dzieci – kaukaz to kraina przepełniona emocjami takimi jak nasze życie – miłością, wolnością, bólem i strachem, ale i nadzieją na lepsze jutro.

„Przepiękne krajobrazy, gruzińskie wino, Stalinowskie tradycje, płonąca ziemia Azerbejdżanu, Ormiańskie szaszłyki i łzy matek Kaukazu”

Zbyszek Pawlak

Laureat nagrody publiczności na I Podlaskim Festiwalu Kultur i Podróży TOTUTOTAM 2011. Od 20 lat dociera do miejsc na terenie byłego Związku Radzieckiego, takich jak Kaukaz i Afganistan, gdzie zajmuje się strategiami rozwoju oraz coachingiem. Przez ponad 10 lat mieszkał w Środkowej Azji, biorąc udział w licznych projektach edukacyjnych i humanitarnych. Zafascynowany jest Ludźmi Wschodu, ich życiem oraz kulturą. W Drodze najważniejsze są dla niego Relacje. Historie usłyszane od przyjaciół – mieszkańców Jedwabnego Szlaku, stara się w przystępny sposób opowiedzieć słuchaczom Zachodniego Świata.

Galeria

545_kaukaz 8334__kaukaz

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  4 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  4 lata temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  4 lata temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  4 lata temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  4 lata temu