Jarosław Kuźniar: Uprzedzenia w podróży

W ramach 9. Festiwalu Kultur i Podróży “Ciekawi Świata” zapraszamy na spotkanie

Jarosław Kuźniar: Uprzedzenia w podróży

27 października 2019, godz. 18:00
Sala Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 10 zł – do kupienia w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Jarosław Kuźniar opowie o tym, jak różny może być obraz miejsca, do którego jedziemy – z jednej strony wykreowany przez książki, artykuły i dziesiątki wyretuszowanych zdjęć, a z drugiej – będący realnym zderzeniem z naszymi oczekiwaniami i nadziejami. Dotyczy to zresztą nie tylko miejsc, ale i ludzi.
Czy możemy pozbyć się uprzedzeń? Jak przygotować się do podróży, aby potem móc chłonąć nowe miejsca z ciekawością i fascynacją?

Jarosław Kuźniar
Dziennikarz radiowy i telewizyjny, znany z Polskiego Radia, Programu Trzeciego, Radia Zet, TVN24, TVN Style, TVN. Te marki mówią same za siebie, a zmieniał je, bo szukał więcej wiedzy i pracy. Miał szczęście spotkać na swojej drodze mistrzów, od których mógł się uczyć zawodu: Piotra Kaczkowskiego, Marka Niedźwieckiego, Wojciecha Manna, Edwarda Miszczaka.
Wykładowca SWPS, trener social media i marki osobistej, szkoleniowiec, pomagający oswajać publiczne występy przed kamerą i widownią. Praktyk, analityk, felietonista i komentator.
Najpopularniejszy polski dziennikarz w nowych mediach (Twitter: 605 tys. obserwujących, Facebook: 160 tys. obserwujących, Periscope: 16600 obserwujących). Podróżnik, właściciel biura butikowych podróży i serwisu podróżniczego goforworld.com.

9. Festiwal Kultur i Podróży Ciekawi Świata

Galeria

kuzniar (1) kuzniar (2) kuzniar (3) kuzniar (4) kuzniar (5) kuzniar (6) kuzniar (7) kuzniar (8) kuzniar (9) kuzniar (10) kuzniar (11) kuzniar (12) kuzniar (13) kuzniar (14) kuzniar (15)

BOK Białostocki Ośrodek Kultury