Festiwal Kabaretu Hrabi

Festiwal Kabaretu Hrabi w Białymstoku!!!

Trzy dni z kabaretem Hrabi w kinie Forum – tego nie można przegapić!
Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch w czterech programach kabaretowych oraz gościnnie Kabaret TENOR Czesława Jakubca.

Hrabi to jeden z niewielu kabaretów, który nie ulega modzie i trendom. Ich inteligentny i abstrakcyjny humor jest aktualny i nigdy się nie starzeje.

10 listopada godz. 19.00 program „Gdy powiesz: Tak”
11 listopada godz. 14.00 program “Bez wąsów”
11 listopada godz. 19.00 program „Lubię to”
12 listopada godz. 19.00 program “Tak, że o”

10 listopada godz. 19.00 „Gdy powiesz: Tak”

Gdy powiesz: „Nie” – ominie Cię widok potarganego i zwleczonego faceta na twojej kanapie, ominie Cię jej wieczne narzekanie i zajęta w strategicznych chwilach łazienka. Przemyśl to! Jeszcze możesz rzucić welonem, krawatem… czym tam chcesz i gnać przed siebie ile sił. Ku wolności, ku pustce. Ale, gdy powiesz: „Tak” – otworzy się przed Tobą nowa przestrzeń. Ogromna i pełna przygód. Przecież tam jest fajnie, miło, ciepło… Ona będzie przy Tobie zawsze, gdy się obudzisz. Wstanie, kawy naparzy, jajecznicę na pomidorach zrobi. Mało? Przytuli się. Mało? Dziewczyno – on będzie zawsze zalegał w łóżku w czasie, gdy Ty w kuchni będziesz kroić chleb. Czy właśnie to – nie nazywa się szczęściem? Podarujcie sobie tę chwilę nieuwagi i pobierajcie się. A nawet jak się rozwód zdarzy, bo wiadomo, że człowiek się może zagapić, to z rozwodu mogą być dwa śluby. Czyli zysk. Hrabi zajmuje stanowisko. Ślub – tak.

11 listopada godz. 14.00 “Bez Wąsów” program dla dzieci

Program kabaretu Hrabi stworzony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Rodzice znajdą w nim również coś dla siebie. Skecze, piosenki, zapowiedzi, bisy – klasycznie – jak w kabarecie. Hrabi nie byłby sobą gdyby w swoim programie nie nawiązywał żywego kontaktu z młodymi widzami. Ma być bez wąsów i rzeczywiście się nie pojawiają. Znaleźć za to można panią od wuefu, rodzinę Skoczków, Januszka który nie mył uszków, pana który usiadł na czekoladkach, chrapiącego tatę, tajemniczy sklep z głosami, chłopca, który marzy o tym by być ślimakiem, oraz wiele innych postaci.

11 listopada godz. 19.00 „Lubię to!” z gościnnym udziałem Kabaretu TENOR Czesława Jakubca

LUBIĘ TO – Aśka lubi skecz, w którym Kamol gra klienta próbującego w piekarni kupić gwoździe, Bajer skecz, w którym prokurator i sędzina w ramach sprawiedliwości bliżej człowieka wpadają na rozprawę do domu oskarżonego, Kamol uwielbia piosenkę Bajera o byciu tłamszonym przez żonę, a Aśka tę, w której Lopez wyje gdyż jest zrozpaczony, Kamol bardzo lubi skecz o wirusie, który zaraża kolejne organizmy oraz monolog z balonem, a Lopez najbardziej na świecie kocha grać Pierra w sztuce „Korkociąg namiętności”. Poza tym wszyscy lubimy piosenkę o ciąży, bo wzrusza nas samych. No właśnie… W programie „Lubię to” gramy skecze, które MY lubimy. Owszem, interesuje nas Wasza opinia, ale wyboru dokonaliśmy sami. Taki program, taka idea. A na bisy zagramy to, co zechcecie. W miarę możliwości. I like it.

12 listopada godz. 19.00 „Tak, że o”

„Można naćkać instrumentów muzycznych, scenografii, dymów i świateł, fajerwerkiem brzdęknąć, wąsy dokleić, kostiumy oszałamiające przytaszczyć, a mimo to widzów nie ogłuszyć. „Tak, że o” będzie więc prostotą mamił i skromnością. Mniej wydatków, więcej korzyści. A i kabaretowa tradycja w tej formie lepiej się uchowa. Kobieta koń… potrzebna jest do tego kobieta i koń. Ale po co tak zaraz szaleć? Niech nic nie kosztuje! Do skeczu „Kobieta koń” wystarczy tylko kobieta. Tak, że o.”

Bilety:

„Gdy powiesz: Tak”: bilet 65 zł /przedsprzedaż, 75 zł /w dniu spektaklu
„Lubię to”: bilet 65 zł /przedsprzedaż, 75 zł /w dniu spektaklu
„Tak, że o”: bilet 65 zł /przedsprzedaż, 75 zł /w dniu spektaklu
„Bez wąsów”: 15 zł /przedsprzedaż, 20 zł/w dniu spektaklu
Karnet w cenie 165 zł obowiązuje na wszystkie programy oprócz programu „Bez wąsów” – karnety są sprzedawane tylko w kasie Forum
http://www.bilety.bok.bialystok.pl/

Galeria

baner_FB

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


BOK Białostocki Ośrodek Kultury