Edyta Haraburda: „Z Oluszką o emocjach”

Zapraszamy na spotkanie autorskie:

Edyta Haraburda: „Z Oluszką o emocjach”

3.12.2017 (niedziela), godz. 16:00
Białostocki Ośrodek Kultury / Centrum im. Ludwika Zamenhofa, ul. Warszawska 19

prowadząca: Olga Gordiejew-Pobot (Radio Białystok)
wstęp wolny

Podczas spotkania będzie można kupić książkę autorki. Minimalna kwota: 20 zł, dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia „Droga”.

Do napisania książki zainspirowała mnie założycielka Szkoły Coachów Prosperity, Irena Sowińska, lecz nie tylko. Po przeczytaniu książki „Inteligencja Emocjonalna Galemana” już wiedziałam, że chcę uczyć emocji, chcę o nich rozmawiać, dzielić się nimi. Jest to niezwykle ważna sfera naszego życia. Emocje i umiejętne sposoby ich wyrażania odpowiadają za porządek w psychicznej sferze człowieka. Ludzie nie umieją wyrażać emocji, ponieważ nikt ich tego nie nauczył. Dostajemy w życiu instrukcję obsługi kuchenki, odkurzacza, samochodu, a nie dostajemy instrukcji obsługi dziecka, małżeństwa, a wszystkie relacje przecież oparte są na emocjach i umiejętnym sposobie ich wyrażania. Rozmawianie z dzieckiem o emocjach jest trudne, ale można się tego nauczyć. Jest to bardzo cenna umiejętność. Zważywszy na to, że w wielu szkołach na świecie prowadzona jest regularna nauka o emocjach myślę, że ta książka może być inspiracją do tego. A w tajemnicy powiem, że kończę już druga książkę.
Edyta Haraburda

Edyta Haraburda – nauczycielka języka niemieckiego, prosperity coach – absolwentka Szkoły Coachów „Prosperity”, od 2013 r. dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 9 im. 42. Pułku Piechoty w Białymstoku. Pasjonatka rozwoju osobistego, spełniona mama sześcioletniej Aleksandry Haraburdy.

Oluszka, bo tak nazywa ją mama, to wyjątkowa dziewczynka. Niezwykle bystra obserwatorka otaczającego ją świata, który ją pasjonuje i ciekawi. Ola w przyszłości chciałaby pomagać ludziom i zwierzętom, które bardzo kocha.


BOK Białostocki Ośrodek Kultury