Dominik Skurzak: Afryka naprawdę

Zapraszamy na prezentację w ramach 8. Festiwalu Kultur i Podróży „Ciekawi Świata”:

Dominik Skurzak: Afryka naprawdę

27 października 2018, 18:30
sala Forum, ul. Legionowa 5
bilety: 10 zł, do kupienia w kasie Forum, kasie BOK/CLZ i na bilety.bok.bialystok.pl

Zabierając małe grupy podróżników do Afryki, zależy mi zawsze aby podczas naszej wyprawy umożliwić każdemu dotykanie prawdy o miejscu, do którego przylecieliśmy. Prawdy czasem bolesnej i brzydkiej. Ale jakże często jest to wzruszająca prawda o pięknie człowieka. Staram się nie narzucać nikomu swojej wersji widzenia świata. Ludzie pragną rozmowy z samym sobą. Szczerej i poważnej. Bombardowanie pancernych stereotypów odbywa się u każdego z osobna. W najgłębszych zakamarkach serca. I nic już później nie jest takie samo…

Dominik Skurzak
Wychowany w Afryce fotoreporter, dziennikarz, publicysta i wydawca. Pisze dla National Geographic. Autor przewodnika „Gambia – Kraina Uśmiechu” (współautorzy: Magdalena i Sergiusz Pinkwart).

Od roku 2012 zajmuje się głównie fotografią podróżniczą, poruszającą tematykę odmienności kulturowej pomiędzy mieszkańcami kontynentów Europy, Azji i Afryki. Autor projektu Africa-Point. Organizator wypraw dla grup podróżniczych, ciekawych kontaktu z ludźmi z innych stref kulturowych.

www.africa-point.com

ogólne informacje o festiwalu

Galeria

Dominik Skurzak (1) Dominik Skurzak (2) Dominik Skurzak (3) Dominik Skurzak (4) Dominik Skurzak (5) Dominik Skurzak (6) Dominik Skurzak (7) Dominik Skurzak (8) Dominik Skurzak (9) Dominik Skurzak (10) Dominik Skurzak (11) Dominik Skurzak (12) Dominik Skurzak (13) Dominik Skurzak (14) Dominik Skurzak (15) Dominik Skurzak (16) Dominik Skurzak (17)
Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  4 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  4 lata temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  4 lata temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  4 lata temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  4 lata temu