Deep / Zdrowa Woda

Bilety: 25 zł (przedsprzedaż), 30 zł (w dniu koncertu) do kupienia w kasie Kina Forum (czynna w godz. 14:00-21:00, tel. 85 746 13 20) oraz online (www.bilety.bok.bialystok.pl)

Nazwa Deep (ang. głębia) ma symbolizować głębię pomysłów, drzemiących w głowach muzyków i stopniowo przez nich realizowanych. Początki zespołu to luty 2012 roku, kiedy to kilka rozpalonych głów uznało, że oprócz słuchania muzyki może warto samemu spróbować grać. Odwagi dodał im fakt, że spotkali się sami amatorzy, miłośnicy muzyki, bez większej praktyki, startujący z podobnego poziomu. Skład zespołu kilkakrotnie się zmieniał zyskując przy okazji doświadczenie, wiedzę i „świeży powiew” od kolejnych członków. Muzyka, którą grają to okolice rocka z elementami bluesa, popu, reggae lub odwrotnie. Stawiają na własne kompozycje, ale lubią też wykonywać covery polskie i zagraniczne, szczególnie bliskie ich sercom… Wiosną 2015 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu „Nie poddawaj się”. Obecnie pracują nad materiałem na następny krążek.

Aktualny skład zespołu:
Robert Robak Rzepecki – wokal
Krzysztof Humienny – gitara
Jarosław Jerry Fiedorczuk – gitara
Paweł Kwiatkowski – bas
Michał Kwiatkowski – klawisze
Maniek Woźniak – perkusja

facebook.com/deep.bialystok

youtube.com/watch?v=-LGorYpAKfc

Zespół Zdrowa Woda powstał wiosną 1988 roku i po dwóch tygodniach prób zadebiutował z własnym repertuarem na festiwalu Rawa Blues. W kolejnych latach muzycy bardzo aktywnie koncertowali, uzyskując wiele wyróżnień i jednocześnie stając się rozpoznawalnymi w środowisku rockowo-bluesowym. W 1992 roku grupa, jako pierwsza w Polsce, zagrała w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pięć lat później otrzymała nominację do Fryderyka ’96 w kategorii “Muzyka tradycji i źródeł”. Przedostatni album, “Policz Czas”, swoją oficjalną premierę miał w roku 2012. Obecnie zespół koncertuje w składzie: Marek Modrzejewski (wokal), Sławek Małecki (gitara), Sławek Jagas (bas), Krzysztof Baranowicz (klawisze), Dawid Leszczyk (perkusja). Nad nowym materiałem zespół pracował półtora roku. Album “W tunelu” ukazał się w maju 2016 roku. Zawiera 10 utworów. Jako pierwszy usłyszymy, grany wielokrotnie na koncertach “W tunelu ulicy”. Słuchając, warto zatrzymać się na chwilę przy pięknej balladzie “Ale co mi tam”, a tracklistę kończy “Ciechociński blues” o klimacie miasta, z którego pochodzi zespół. Album został ciepło przyjęty, pojawiło się wiele pochlebnych opinii na jego temat. Poniżej kilka przykładów:

zazyjkultury.pl/w-tunelu-zdrowa-woda/

wyspa.fm/albumy/107873/w-tunelu

Galeria

deep 2016 IMG_7977 Zdrowa Woda deep_zdrowa_woda_A3

Video

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  5 lat temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  5 lat temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  5 lat temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  5 lat temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  5 lat temu