Czuwaj + spotkanie z reż. Robertem Glińskim

Podlaska Akademia Kultury przy Białostockim Ośrodku Kultury oraz Polski Instytut Sztuki Filmowej zapraszają na

film CZUWAJ i spotkanie z reżyserem Robertem Glińskim

16 września 2018, godz. 16.00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 8 zł – do kupienia w kasie kina Forum i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Czuwaj
Polska 2017, 90′
reż. Robert Gliński
obsada: Mateusz Więcławek, Jakub Zając, Maciej Musiałowski, Leszek Lichota, Zbigniew Zamachowski, Artur Barciś

Na wspólnym obozie harcerskim przebywają harcerze i chłopcy z poprawczaka. Wybuchają między nimi konflikty, czasem bardzo silne. Pewnego dnia jeden z harcerzy ginie. Oboźny Jacek nie ufa policji, która uznaje, że to był nieszczęśliwy wypadek. Sam wierzy w świat oparty na krystalicznym podziale na zło i dobro. Rozpoczyna prywatne śledztwo. Zaczyna podejrzewać Piotra, chłopca z poprawczaka. Szuka dowodów jego winy. Wprowadza surowy reżim na obozie i zdobywa informacje o winie Piotra w brutalny sposób…

Thriller rozgrywający się w świecie nastolatków ery internetu i mediów społecznościowych!

Dwie grupy młodzieży z odmiennych światów, reprezentujące dwa różne systemy wartości zostają postawione naprzeciw siebie na skutek ryzykownej decyzji dorosłych. To co miało być lekcją odpowiedzialności i tolerancji, przeradza się w twardą walkę o przywództwo. Z jednej strony wiara w szlachetne ideały, a z drugiej brutalne prawo silniejszego. Relacje między młodymi ludźmi stają się napięte; odizolowani od zewnętrznego świata, ujawniają swoje prawdziwe, szokujące oblicza.

Galeria

Czuwaj_Monolith (1) Czuwaj_Monolith (2) Czuwaj_Monolith (3) Czuwaj_Monolith (4) Czuwaj_plakat PAK_Robert Gliński (1) PAK_Robert Gliński (2) PAK_Robert Gliński (3) PAK_Robert Gliński (4) PAK_Robert Gliński (5) PAK_Robert Gliński (6) PAK_Robert Gliński (7) PAK_Robert Gliński (8)

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury