Brutal East VII

Zapraszamy na kolejną odsłonę Brutal East! Tym razem, 10 października o godz. 18.00 w klubie Fama wystąpią:

PANDEMONIUM (gwiazda wieczoru)
AU-DESSUS (specjalny gość z Litwy)
ALTERCATED
MANIPULATION
EMPATIC
WITHIN MYSTERY

Więcej o zespołach:

Within Mystery (melodic death metal) – rozpoczął działalność w 2011 roku i od tamtego czasu przeszedł kilka zmian składu jak i samej nazwy, która początkowo brzmiała “Swarm”. Kapela robi ciężką i melodyjną muzykę, a gama pomysłów jest na tyle szeroka, że ciężko jest określić konkretny gatunek.
www.facebook.com/WithinMystery

Empatic (death metal) – powstał w grudniu 2005 roku w Ostrołęce. Jego założycielami są wokalista Maciek Rochaczewski i basista Włodzimierz Małaszek ‘Włodas’. To oni właśnie skompletowali nowy skład. Jak się okazało, wynikł on z rozpadu dwóch innych ostrołęckich zespołów, a po jednym z nich przyjął obecną nazwę.
www.facebook.com/empatic.info

Manipulation (death metal) – od 2001 roku gra i tworzy własny materiał, który składa się na pokaźną już dyskografię. Aktualnie kapela przygotowuje się do intensywnej promocji najnowszej płyty „Ecstasy”, która od września zasila katalog wydawniczy Satanath Records.
www.facebook.com/manipulation.net

Altercated (death metal) – historia kapeli rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy to wiosną nabrała kształtu i zyskała nazwę. Na koncie sporo koncertów, nagrody festiwalowe i materiał stworzony na potrzeby albumu „All For Satan”. Dziś, kilka lat po zawieszeniu działalności, zespół odradza się by zagrać ten ekskluzywny koncert.
www.facebook.com/Altercated

Au-Dessus (black metal) – blackmetalowa, istniejąca od 2014 roku horda rodem z Wilna, która chce zdobyć polski rynek. Umożliwić ma im to wydanie w tym roku EPki za sprawą Witching Hour Productions oraz występ w Białymstoku, będący częścią większej trasy.
www.facebook.com/audessusabove

Pandemonium (satanic dark metal) – korzenie kapeli sięgają roku 1989, kiedy to Paul i ś.p. Żuber zainspirowani „Necronomiconem” i tworczością zespołów Hellhammer, Bathory, Venom i Samael postanowili stworzyć najbardziej mroczny, posępny i majestatyczny twór na polskiej scenie. Historia pokazuje, że ich plany nabrały wyraźnych kształtów, a zespół mimo upływających lat nadal napiera i nie zwalnia tempa.

www.pandemonium.metal.pl
www.myspace.com/pandemonium_pl
www.youtube.com/pandemoniumbandpl
www.facebook.com/pandemoniumpl
www.reverbnation.com/pandemoniumhorde

Więcej Informacji o Brutal East Festival vol. 7 na stronach:

www.brutaleast.pl zakładka „Festival”
www.facebook.com/brutaleastfestivalpoland
www.facebook.com/pages/BrutalEast/253551391356659
www.facebook.com/events/409983575844694/

Galeria

plakat_net_bef 7

BOK Białostocki Ośrodek Kultury