Bolewski i Tubis – minikoncert na żywo

Zespół Tubis Trio zagrał u nas w 2019 roku świetny koncert i bardzo cieszyliśmy się na nowe, tegoroczne spotkanie w kwietniu.
Z wiadomych względów koncert nie mógł się odbyć, ale wierzymy, że co się odwlecze, to nie uciecze i już niedługo się spotkamy.

Tymczasem serdecznie zapraszamy na minikoncert na żywo!

 

BOLEWSKI i TUBIS

9 maja 2020, godz. 18:00
livestreaming na FB BOK-u:
facebook.com/Bialostocki.Osrodek.Kultury

Duet Bolewski & Tubis zagra minikoncert on-line. Będzie to wyjątkowa okazja, aby posłuchać ich nowych utworów w niecodziennych, domowych wersjach.

Muzycy zaprezentują premierowe single „Twój Ślad” oraz „Ocean” pochodzące z najnowszej płyty “Bez Końca”, której premiera zaplanowana jest na wrzesień 2020 roku. Przypomną także kilka utworów z pierwszej płyty “Lunatyk” (wyd. 2018).

Bolewski & Tubis to duet, który tworzą śpiewający i grający na perkusji Radek Bolewski oraz grający na fortepianie i syntezatorze basowym Maciej Tubis. W całkowicie unikatowy sposób połączyli grę na czterech instrumentach akustycznych bez dodawania jakichkolwiek elektronicznych sampli czy loopów.

Nowy album “Bez końca” opowiadać będzie o uczuciu ulotności i związanej z nią potrzebie zostawienia śladu. To w nas, ludziach, zapisana jest chęć bycia zapamiętanym, pozostawienia po sobie czegoś ważnego – poprzez miłość, sztukę, kreatywność, relacje międzyludzkie, troskę o najbliższe otoczenie i planetę. Po cichu marzymy i chcemy wierzyć, że to co piękne i wartościowe nigdy nie przeminie.
O tym właśnie jest ten album…

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury