Awesome bikes – Custom Bikes

W ramach festiwalu Wchód Kultury / Inny Wymiar zapraszamy do galerii / wypożyczalni rowerów!

Awesome bikes – Custom Bikes

31 sierpnia – 2 września, 15:00 – 20:00
Rynek Kościuszki, obok “Astorii”

Rowery typu custom, zaprojektowane i od początku do końca stworzone w Białymstoku przez Adriana Łucejkę, to coś więcej niż tylko zwykłe jednoślady. Fantazyjnie i unikatowo zaprojektowana forma ramy i wszystkich podzespołów tworzy wspólną i zgraną całość, oddając piękno wykonania i komfort jazdy.

W galerii i wypożyczalni można będzie osobiście porozmawiać z projektantem, który swoje rowery tworzy z pasją od 2009 roku, a także przetestować któreś z jego dzieł.

A tak Adrian Łucejko mówi o marce, którą stworzył: „Adrian Łucejko Custom Bikes to coś więcej niż tylko firma oferująca unikatowe rowery. To przede wszystkim styl życia i wielka pasja do tworzenia niepowtarzalnych i komfortowych rowerów typu custom, czyli w skrócie wyjątkowe, robione na zamówienie. Doświadczenie zdobyte przez ostatnie 9 lat w projektowaniu, tworzeniu rowerów od początku do końca oraz dużej wyobraźni w procesie twórczym, daje praktycznie nieograniczone możliwości oraz warte uznania realizacje i rzesze zadowolonych klientów, ceniących sobie dobry design.

Tworzymy rowery, począwszy od ołówka i kartki, a kończąc na dokręcaniu ostatniej śrubki i regulacji kierownicy. Dbamy o każdy detal, kolorystykę i efekt wizualny, przywiązując szczególną uwagę do komfortu i satysfakcji z jazdy przyszłego właściciela roweru. Każdy rower zawsze jest inny i podkreśla także charakter swojego właściciela. To Ferrari wśród rowerów.

Uznajemy zasadę, że dobry design to taki, gdzie dobry wygląd łączy się z funkcjonalnością i wygodą użytkownika.

Nasze motto to: Trafić w gust.”

Wydarzenie odbywa się w ramach festiwalu Wschód Kultury / Inny Wymiar.

Galeria

Rowerowa galeria (1) Rowerowa galeria (2) Rowerowa galeria (3) Rowerowa galeria (4) Rowerowa galeria (5) Rowerowa galeria (6) Rowerowa galeria (7) Rowerowa galeria (8) Rowerowa galeria (9) Rowerowa galeria (10) Rowerowa galeria (11) Rowerowa galeria (12) Rowerowa galeria (13) Rowerowa galeria (14) Rowerowa galeria (15) Rowerowa galeria (16) Rowerowa galeria (17) Rowerowa galeria (18) Rowerowa galeria (19) Rowerowa galeria (20) Rowerowa galeria (21)
Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  4 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  4 lata temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  4 lata temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  4 lata temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  4 lata temu