Art Weekend 2020

Zapraszamy na weekend ze sztuką współczesną!

Art Weekend 2020

9-11 października 2020
bilety do kupienia w kasach Kina Forum i Centrum im. Ludwika Zamenhofa oraz na bilety.bok.bialystok.pl, będą również dostępne w miejscach wydarzeń na pół godziny przed rozpoczęciem

Wytyczne dla wydarzenia Art Weekend 2020
oświadczenie uczestnika wydarzenia Art Weekend 2020
Zasady uczestnictwa w wydarzeniach odbywających się w Białostockim Teatrze Lalek

Art Weekend 2020 jest wydarzeniem interdyscyplinarnym, festiwalem, którego trzon stanowią prezentacje najciekawszych w kraju spektakli teatralnych i tanecznych.

Odbędzie się w dniach 9-11 października w kilku różnych lokalizacjach (w kinie Forum i klubie Fama, Białostockim Teatrze Lalek, Uniwersyteckim Centrum Kultury i Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych).
Weekend będzie wypełniony realizacjami twórców młodych, odważnych, niezależnych i poszukujących nowych form wyrazu w teatrze, tańcu i muzyce, a także tych, którzy w swoich pracach łączą różne formy, burzą mosty i stawiają je na nowo, filtrując przez własną wrażliwość i sposób, w jaki widzą świat.

Zaproszeni twórcy to: Marta Ziółek z Polskim Teatrem Tańca, Jędrzej Piaskowski z zespołem spektaklu „Jezus” z Nowego Teatru w Warszawie, tegoroczna laureatka Paszportów Polityki w dziedzinie teatru Weronika Szczawińska z zespołem spektaklu „Po prostu” i Instytutem Sztuk Performatywnych, Paweł Sakowicz i Anna Smolar z zespołem spektaklu „Thriller”, uznana reżyserka i twórczyni Teatru 21 Justyna Sobczyk z zespołem spektaklu „Rewolucja, której nie było” (Nagroda Specjalna na festiwalu „Boska Komedia”!), grupa HOTELEKO movement makers: Przybysz / Życzkowska ze spektaklem „Absolutely Fabulous Dancers” oraz Meek, Oh Why? z koncertem.

 

Program:

autorem oprawy graficznej jest Przemek Sokołowski

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  5 lat temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  6 lat temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  6 lat temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  6 lat temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  6 lat temu