Anna Maria Jopek KWARTET

KONCERT GOŚCINNY – IMPREZA ZEWNĘTRZNA

“itd” Impresariat Artystyczny zaprasza na koncert Anna Maria Jopek KWARTET.

14 listopada 2016 r. (poniedziałek), godz. 19:00, sala Kina Forum (ul. Legionowa 5), Białystok

BILETY
Bilety na koncert w cenie 80 zł można nabyć w kasie Kina Forum BOK (ul. Legionowa 5, w godzinach 14:00 – 21:00, tel. 85 746 13 20), w Internecie na stronie
internetowej BOK – www.bilety.bok.bialystok.pl oraz na portalach: ebilet.pl, biletyna.pl, kupbilecik.pl, bileterka.com.

Zapytania dotyczące innych informacji związanych z koncertem prosimy kierować do organizatora: “itd” Impresariat Artystyczny: tel/fax: 52 349 35 65, tel. 602 682 519 impresariatitd@gmail.com.

Anna Maria Jopek KWARTET
najbardziej wszechstronna i szalona formacja z jaką pracuje Anna Maria Jopek. Żaden z jej zespołów nie jest tak rozśpiewany i żaden nie jest tak widowiskowy. Muzycy grają na niezliczonej liczbie instrumentów, które potrafią zmieniać w trakcie trwania utworów. Kolory mienią się i przenikają, muzyka wymyka się konwencjom, gatunkom i formom. Zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. Ten projekt to dużo cudownej zabawy, ale i wielkie wyzwanie.
Anna Maria Jopek KWARTET:
Anna Maria Jopek- śpiew
Krzysztof Herdzin – fortepian, cajon, flety
Piotr Nazaruk – śpiew, flety, zithar, gitara, polskie instrumenty ludowe
Robert Kubiszyn – bas
Anna Maria Jopek – wokalistka, kompozytorka, improwizatorka, wizjonerka, pasjonatka. Nagrywa i koncertuje na całym świecie z najważniejszymi postaciami muzyki naszych czasów (m.in Pat Metheny, Youssu’n Dour, Bobby McFerrin, Ivan Linz, Branford Marsalis, Nigel Kennedy, Richard Bona, Oscar Castro-Neves, Makoto Ozone). Wystąpiła na najbardziej prestiżowych scenach świata, takich jak: Carnegie Hall, Hollywood Bowl, Royal Festival Hall, Opera w Tokio i Tel Awiwie, Blue Note Tokyo, Santori Hall. Nagrywała w Studiach Real World u Petera Gabriela, Abbey Road w Londynie i Power Station w Nowym Jorku. Od 2000 roku jej muzyka jest wydawana na całym świecie. Sprzedała milion płyt, ale najbardziej ceni sobie kameralistykę i scenę blisko ludzi. Mieszka na warszawskim Żoliborzu i w lizbońskiej Alfamie. 3 maja 2015 roku została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski – za wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej oraz za popularyzowanie polskiej muzyki w świecie.

UWAGA! Białostocki Ośrodek Kultury (BOK) nie jest organizatorem imprez zewnętrznych. W związku z tym BOK nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany programów, terminów lub odwołanie poszczególnych imprez.

Galeria

jopek

BOK Białostocki Ośrodek Kultury