Anna German. Niezapomniana

Zapraszamy na koncert:

Joanna Nawrot i Baltic Quasideon Group: Anna German. Niezapomniana

13 grudnia 2019, godz. 19:00
sala Forum, ul. Legionowa 5
bilety: 50-80 zł, dostępne w kasie Forum i na www.kupbilecik.pl

Grudzień to miesiąc przepełniony magią świąt Bożego Narodzenia i wielkich świątecznych przygotowań. W tym magicznym czasie warto spędzić czas w gronie najbliższych i wybrać się wspólnie na wyjątkowy koncert lub podarować bliskim w prezencie bilet na muzyczny wieczór.

Koncert piosenek z repertuaru Anny German, Białego Anioła Piosenki, z pewnością przeniesie słuchaczy w świat klasycznej piosenki w nowych niezwykłych aranżacjach i interpretacji wybitnych artystów, znanych w kraju i za granicą. Gwiazdą wieczoru będzie Joanna Nawrot, znana w w Polsce i na świecie  jako jedna z najlepszych interpretatorek twórczości Anny German, która ponadto jest śpiewaczką klasyczną. Wystąpi wraz z zespołem Baltic Quasideon Group w składzie wybitnych, uznanych artystów: Andrzeja Wojciechowskiego – klarnet, Jarosława Stokowskiego – kontrabas, Pawła Zawady – fortepian, Grzegorza Lewandowskiego – perkusja.

Wśród przebojów znajdą się między innymi  “Człowieczy los”, “Tańczące Eurydyki”, “Echa lubvi”, “Greckie wino”, “Cyganeria”, “Moje miejsce na ziemi”, ” Jedna chwila”, “Jesteś moją miłością” i wiele, wiele innych.

UWAGA! Białostocki Ośrodek Kultury (BOK) nie jest organizatorem imprez zewnętrznych. W związku z tym BOK nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany programów, terminów lub odwołanie poszczególnych imprez.

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury