Anita Lipnicka: Intymnie

Zapraszamy na koncert w ramach Premier Muzycznych:

Anita Lipnicka: Intymnie

14 listopada 2021, godz. 18:00
sala Forum, ul. Legionowa 5
bilety: 65 zł (przedsprzedaż), 75 zł (w dniu koncertu), do kupienia w kasach kina Forum i Centrum im. Ludwika Zamenhofa oraz na bilety.bok.bialystok.pl
Wprowadziliśmy do sprzedaży dodatkową pulę biletów dla osób w pełni zaszczepionych (do kupienia tylko w kasach kina Forum i BOK/CLZ) więcej informacji

Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od 25 lat.

Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy.

“Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki. To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej – wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni… Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie…”
A.

Galeria

1 2 3 4 5 koncert (1) koncert (3) koncert (5) koncert (9) koncert (10) koncert (12) koncert (15) koncert (18) koncert (20) koncert (25) koncert (29) koncert (31) koncert (33) koncert (37) koncert (42) koncert (46) koncert (48) koncert (50) koncert (51) koncert (52) koncert (65) koncert (67) koncert (68) koncert (69) koncert (70) koncert (72) koncert (73) koncert (75) koncert (76) koncert (77)

Video

Ostatnie komentarze

BOK Białostocki Ośrodek Kultury