(A)LIVE MUSIC2

Chcemy pokazać, że pośród natłoku jałowej muzyki, jest też taka, która jest pełna emocji, robiona z pasją, która żyje własnym życiem. Pokazać zróżnicowane zespoły, ale ze wspólnymi mianownikami oraz, że “młoda rockowa scena” ma się dobrze! Poruszyć ludzi, skłonić do refleksji, ale i przypomnieć czym powinien być prawdziwy rock’n’roll: energia, emocje, bunt. Można fruwać, skakać, oglądać lub po prostu zatopić się w dźwiękach!”.  I tak właśnie będzie w klubie Fama podczas II edycji imprezy (A) Live Music 2. Zapraszamy!

Wystąpią:

Mellow Heads

Grupa pięciorga białostockich muzykantów, którzy łączą dobry groove z ciekawymi melodiami. W muzyce zespołu słychać wpływy m.in. rocka i funku, jednak sami muzycy nie szufladkują się i grają we własnym stylu.

www.facebook.com/mellowheads
www.youtube.com/watch?v=VhtWd36kgok

Holy Tram

Zespół łączy w swojej muzyce elementy rocka klimatycznego i alternatywnego. W ich muzyce można znaleźć zarówno melancholijne i emocjonalne utwory jak i te mocne i energetyczne. Druga odsłona grupy to koncerty akustyczne. Są to autorskie utwory w nowych, przewrotnych aranżacjach na frapujące instrumentarium, m.in.: saksofon, trąbkę, puzon, skrzypce, ukulele… Całość dopełniają spontaniczne covery. Każdy koncert będzie obfitował w nowych gości, często ze skrajnie odmiennych stylistyk, ale spotykających się w połowie muzycznej drogi.

Skład:
Monika Kurza – wokal, teksty
Adam Moczydłowski – gitary
Mateusz Średziński – bas
Maciek Łomanowski – bębny
Mateusz Kurza – gitary, wokal
Martyna Kotarska – skrzypce
Joanna Pomykała – skrzypce
Agata Chwaszczewska – saksofon, wokal

facebook.com/HolyTram.band

Byen

Muzyka Byen to dużo przestrzeni, transujących syntezatorów oraz mruczących gitar, na których tle wyłania się mglisty, melodyjny, męski wokal, przywodząc skojarzenia z najlepszymi czasami gitarowej muzyki alternatywnej zmiksowanej z latami 80-tymi. Choć Byen to niezupełnie debiutanci, zespół pracuje obecnie nad swoją pierwszą epką.

Skład:
Marcin Uściński – wokal, synth
Mateusz Gołaszewski – gitara
Krzysztof Zaniewski – synth, piano, wokal wspierający
Piotr Baczewski – synth, piano, bass
Karol Wysocki – perkusja

facebook.com/byenpl
Soundcloud/byen-byen

Galeria

Holy Tram 2 Holy Tram 1 byen 1 foto

Video

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


BOK Białostocki Ośrodek Kultury