Alina Gabrel-Kamińska: Backstage

Zapraszamy na wernisaż wystawy towarzyszącej tegorocznym, 32. Dniom Sztuki Współczesnej

Alina Gabrel-Kamińska
Backstage

Mała Galeria BOK (foyer Forum), ul. Legionowa 5
18.05.2017, godz. 19:00
wstęp wolny

Backstage to miejsce trochę zaskakujące i na pewno bardzo tajemnicze, zwłaszcza dla tych, którzy nie mogą się do niego dostać. To przestrzeń, w której przygotowuje się pewne wydarzenie, oglądane przez widza jako dzieło skończone. Kulisy, kieszenie sceniczne, magazyny, przestrzenie biurowe, długie korytarze, niezliczone skrytki. Organizatorzy biegający z pudłem ulotek i umowami pod pachą. Technicy i oświetleniowcy na dziesięciometrowych konstrukcjach scenicznych. Podekscytowani aktorzy ściśnięci w małej garderobie. Wystawa zdjęć Aliny Gabrel-Kamińskiej zdradzi Wam, jak wyglądały ubiegłoroczne Dni Sztuki Współczesnej od tzw. zaplecza.

Nie lubię używać słów, opowiadam historie, używając fotografii. Dlatego moja strona nosi nazwę BEZ SŁÓW (bezslow.photography). – Alina Gabrel-Kamińska

Alina Gabrel-Kamińska – rocznik 1980, od 18 lat z aparatem w ręce, przez pierwsze lata zajmowała się fotografią analogową. Najchętniej fotografuje ludzi i ich emocje, rodziny, dzieci, porody, ważne sprawy, ale i muzykę niezależną. Jej ważniejsze projekty to: Idealny dziadek (publikacje m.in. w Lens – Chiny, Huffington Post – USA, Crescer – Brazylia), 8120 km. Ma na koncie publikacje internetowe na całym świecie i okładkę płyty TZN Xenna. Fotografka Krainy Mlekiem i Miłością Płynącej. Prowadzi też fotograficznego bloga osobistego z przygodami swoich dzieci (lenkitymianki.wordpress.com). W wolnym czasie fotografuje, a gdyby miała go więcej, to by jeszcze więcej fotografowała, majsterkowała i szyła.
Ma na koncie wyróżnienia w konkursach, a także nagrody: I Miejsce w konkursie Fotolos – los człowieka: Już/Jeszcze nie chodzę (2015) oraz II Miejsce w EISA Maestro 2015 w kategorii Rodzina (edycja polska).

Galeria

Alina
Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  6 lat temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  6 lat temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  6 lat temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  6 lat temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  6 lat temu