Akcja Zima 2019: Luis i Obcy – film 3D

W ramach Akcji Zima 2019 zapraszamy na pokaz filmu

Luis i Obcy 3D

21 stycznia 2019, godz. 10.00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 9 zł + okulary 4 zł (osoby posiadające okulary do projekcji filmów 3D zwolnione są z dodatkowej opłaty) – w kasie kina i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Luis i Obcy
Dania / Luksemburg / Niemcy 2018, 80′

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w… kosmosie, a najlepsze na smutki są zielone ufoludki. Oto motto najnowszej komedii familijnej producentów hitów „Renifer Nicko ratuje Święta” i „Ups! Arka odpłynęła” oraz autorów nagrodzonej Oscarem animacji „Równowaga”. „Luis i obcy” to historia przyjaźni chłopca i trójki przezabawnych kosmitów, który na Ziemię przybyli i kompletnie się… pogubili. Porcja wyśmienitej, intergalaktycznej zabawy dla całej rodziny. Film, po którym ze śmiechu po prostu odlecicie w kosmos!

12-letni Luis czuje się samotny. Nie ma żadnych przyjaciół, a jego ojciec – ufolog Armin – całe noce spędza przy teleskopie, szukając śladów życia w kosmosie. Na domiar złego, dyrektor ze szkoły Luisa chce wysłać chłopca do internatu poza miastem. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy na podwórku Luisa rozbija się UFO, pilotowane przez trójkę wesołych kosmitów. Chłopiec szybko zaprzyjaźnia się z obcymi i ukrywa ich przed swoim tatą, który jest przekonany, że kosmici są niebezpieczni. Próbując pomóc ufoludkom w powrocie na macierzystą planetę, Luis sam nabiera ochoty na wielką kosmiczną podróż.

pełny program Akcji Zima 2019

Galeria

Luis www KINÓWKI.pl

KINÓWKI.pl

AZ 2019_Luis i Obcy 3D (1) AZ 2019_Luis i Obcy 3D (2) AZ 2019_Luis i Obcy 3D (3) AZ 2019_Luis i Obcy 3D (4) AZ 2019_Luis i Obcy 3D (5)

Video

Ostatnie komentarze
 • Anna Blanche z www.no-noo.com:

  Oby więcej takich murali :)

  4 lata temu

 • Andrzej Rogowski:

  Karol You Are Doing The Right Thing. Thank You For That.

  4 lata temu

 • norm777:

  W niedzielę są dwa filmy dla chłopców, a można było Madikę dać w niedzie

  4 lata temu

 • mapet:

  Ja jestem zwolennikiem teatru Imka w Warszawie. Jestem tam regularnie widzem. Ni

  4 lata temu

 • MOGO:

  Świetna sprawa! Takie warsztaty w Białym...suuuperowo!

  4 lata temu