Akcja Lato 2021: Ella Bella Bingo

W ramach Akcji Lato 2021 zapraszamy dzieci na pokaz filmu

ELLA BELLA BINGO

19 lipca 2021, godz. 10:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 13 zł – w kasie kina i na stronie https://bilety.bok.bialystok.pl/

Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa przy użyciu maseczki.
Wytyczne dla KINA FORUM
Oświadczenie uczestnika pokazu w kinie Forum

Ella Bella Bingo
reż. Frank Mosvold, Atle Solberg Blakseth
Norwegia 2020, 75’
wiek: 4+
dubbing, animacja

Ella i Henry to nierozłączni towarzysze zabaw. Gdy pewnego dnia w okolicy pojawia się nowy sąsiad, wszystko się zmienia, a dzieci przekonują się, że prawdziwa przyjaźń to niełatwa sprawa.

Ella to przebojowa 5-latka, która ma niespożytą energię, a swoimi pomysłami zaraża wszystkich wokół. Kiedy postanawia zorganizować lokalny konkurs talentów, znajduje mnóstwo chętnych, a sama chce zaprezentować magiczne sztuczki w duecie z Henrym, swoim najlepszym przyjacielem. Pech chce, że do miasteczka wprowadza się Johnny, który ma mnóstwo gadżetów, w tym fantastyczny rower, więc od razu wzbudza zainteresowanie pozostałych dzieci. Zamiast bawić się i trenować z Ellą, Henry spędza coraz więcej czasu z nowym kolegą. W końcu dochodzi do pierwszej kłótni między przyjaciółmi, którzy nigdy dotąd się nie sprzeczali… Czy przyjaźń Elli i Henry’ego przetrwa tę próbę?

Inspiracją dla filmu był animowany serial pod tym samym tytułem, pierwotnie emitowany w Norwegii, a następnie pokazywany w ponad 20 krajach na całym świecie!

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury