Akcja Lato 2018: Potworna rodzinka – film 3D

W ramach Akcji Lato 2018 zapraszamy na filmowe Poniedziałkowe 3D!

POTWORNA RODZINKA

16 lipca 2018, godz. 10:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 8 zł + okulary* – w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na bilety.bok.bialystok.pl

* Uwaga! Na seanse filmów w technologii 3D obowiązuje dopłata do biletu w wysokości 4 zł. Osoby posiadające okulary do projekcji filmów 3D zwolnione są z dodatkowej opłaty.

Komedia, aż strach!

Potworna rodzinka
USA/Niemcy 2017, 96′
reż. Holger Tappe

Przerażająco śmieszna i strasznie porywająca animowana opowieść o rodzinie przemiłych, choć dość niezdarnych potworów.

Fay Sielska jest zwyczajną, nieco zbuntowaną nastolatką. Jej młodszy brat Max z racji nieprzeciętnej inteligencji ma na pieńku ze szkolnymi łobuzami. Rodzice natomiast są tak zapracowani, że ledwie znajdują czas na życie rodzinne.

Pewnego dnia Fay zabiera wszystkich Sielskich na bal przebierańców. Sama przebiera się za mumię, jej brat za wilkołaka, mama za wampirzycę, a tata za samego Frankensteina. Zabawa jest przednia, aż do chwili, gdy okazuje się, iż na skutek klątwy ich przebrania przestały być tylko żartem, a stały się rzeczywistością. Tak, tak! Wishbone’owie zostali zamienieni w potwory!

Od tej chwili robią wszystko, by zdjąć klątwę i uniknąć zaczepek ze strony namolnego hrabiego Draculi. Wkrótce okaże się też, że bycie potworem ma swoje dobre strony. Max może sam sobą poszczuć szkolnych rozrabiaków, jego tata jest silniejszy niż wszyscy Avengersi, mama hipnotyzuje nawet sprzedawców w sklepie, a Fay jest po prostu nieśmiertelna!

pełny program Akcji Lato 2018

Galeria

Potworna rodzinka Potworna rodzinka_plakat

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury