Akcja Lato 2018: Balerina – film 3D

W ramach Akcji Lato 2018 zapraszamy na filmowe Poniedziałkowe 3D!

BALERINA

2 lipca 2018, godz. 10:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 8 zł + okulary* – w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na bilety.bok.bialystok.pl

* Uwaga! Na seanse filmów w technologii 3D obowiązuje dopłata do biletu w wysokości 4 zł. Osoby posiadające okulary do projekcji filmów 3D zwolnione są z dodatkowej opłaty.

Balerina
Francja 2016, 90′
reż. Eric Summer, Eric Warin

Porywająca animowana opowieść współtwórców „MADAGASKARU”, „KUNG FU PANDY” i „KRÓLA LWA”. Pierwszy pełnometrażowy film animowany o potędze marzeń, które spełniają się na tanecznym parkiecie!

11-letnia Felicie od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Victorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicie magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicie może pokrzyżować jej największa rywalka – podstępna Camille, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery. Na szczęście Felicie zawsze może polegać na Victorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.

Za choreografię w filmie odpowiadają Aurelie Dupont i Jeremie Belingard, gwiazdy Opery Paryskiej.

pełny program Akcji Lato 2018

 

Galeria

Balerina Balerina_plakat

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury