A oni dalej grzeszą, dobry Boże! – pokazy przedpremierowe

Rodzina Verneuil powraca w trzeciej części wielkiego hitu. Zapraszamy na pokazy przedpremierowe!

A ONI DALEJ GRZESZĄ, DOBRY BOŻE

15 lipca 2022, godz. 18:15
19 lipca 2022, godz. 18:15
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilety: 22 zł / w kasie kina, 18 zł / online: https://bilety.bok.bialystok.pl/

Jedna z najbardziej lubianych francuskich komedii powraca! Po „Za jakie grzechy, dobry Boże?” i „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!” uwielbiana przez widzów na całym świecie rodzina Verneuil grzeszy w już trzeciej odsłonie wielkiego przeboju znad Sekwany.

A oni dalej grzeszą, dobry Boże!
Francja 2022, 98′
reż. Philippe de Chauveron
obsada: Christian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan

„A oni dalej grzeszą, dobry Boże!” i za nic mają postanowienie poprawy.
Najzabawniejsza francuska rodzina powraca, by znów rozbroić nas humorem w trzeciej części wielkiego hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Tym razem do przebojowej ekipy z Christianem Clavierem na czele dołączają nowi teściowie, a to oznacza kolejne kłopoty dla bohaterów i jeszcze więcej świetnej zabawy dla widzów!

40 lat minęło jak jeden… grzech? Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice Rachida, Davida, Chao i Charles’a. Jeśli państwo Verneuil myśleli, że czterech nietuzinkowych zięciów to już za dużo, to się dopiero zdziwią… Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury