8. Centralny Turniej Memory

Zapraszamy do udziału w 8. edycji Centralnego Turnieju Memory!

Pamięć za pamięć

eliminacje szkolne 8-26.05.2017
finał turnieju 1.06.2017 (czwartek), godz. 9.00

wiek uczestników: szkoła podstawowa
zapisy i informacje: tel. 85 6767367
aby wziąć udział w Turnieju, zadzwoń i zarejestruj swoją klasę!
liczba miejsc ograniczona!
na zgłoszenia czekamy do 7.05.2017
Zapoznaj się z Regulaminem Turnieju, który znajdziesz TUTAJ

To już 8. edycja Centralnego Turnieju Memory. Od 2010 r. w naszym Turnieju wzięło udział kilka tysięcy zawodników! Możecie dołączyć do tego grona i Dzień Dziecka spędzić w Białostockim Ośrodku Kultury / Centrum im. Ludwika Zamenhofa!
Tegoroczny Turniej kierowany jest do szkół podstawowych. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zgłosić swoją klasę.
Rywalizacja w Centralnym Turnieju Memory przebiegać będzie dwuetapowo. W pierwszym etapie Instruktor CLZ przeprowadzi rozgrywki eliminacyjne w zgłoszonej klasie, na terenie szkoły. Następnie najlepsi Gracze zagrają w finale Turnieju, który odbędzie się 1 czerwca 2017 r. w Białostockim Ośrodku Kultury/Centrum im. Ludwika Zamenhofa, przy ul. Warszawskiej 19.

Na czym będzie polegać rywalizacja? Gra Memory polega na odkrywaniu par klocków z takimi samymi obrazkami. To doskonała zabawa, podczas której można nauczyć się 20 słów w języku esperanto związanych z Ludwikiem Zamenhofem, Białymstokiem i Podlasiem. Poprzez zabawę możemy ćwiczyć naszą pamięć i doskonalić spostrzegawczość.

Jeśli uważasz, że Ty, twoja klasa, twoja szkoła powinniście wziąć udział w Turnieju, nie zwlekajcie ze zgłaszaniem. Liczba miejsc jest ograniczona.

Nagrody:
Trzech Laureatów otrzyma pamięć przenośną USB, gadżety BOK/CLZ i dyplomy.
Klasa, która w najciekawszy sposób będzie dopingować reprezentanta szkoły, otrzyma bezpłatny karnet na wybrane przez siebie warsztaty edukacyjne w BOK/CLZ oraz dyplom.

W Turnieju wzięły udział 33 osoby, które zostały wyłonione w Eliminacjach Centralnego Turnieju Memory.
Zwycięzcami 8 edycji Turnieju są:
I miejsce – Oliwia Wilk ze SP nr 51
II miejsce – Justyna Borowska ze SSP nr 11
III miejsce – Maja Leonowicz ze SP nr 51

Za najlepszy doping, nagrody w postaci bezpłatnego karnetu na wybrane przez siebie warsztaty edukacyjne w BOK/CLZ otrzymali uczniowie ze wszystkich szkół biorących udział w Finale Centralnego Turnieju Memory, czyli: Prywatnej Szkoły Podstawowej “Akademia Językowa”, Społecznej Szkoły Podstawowej nr 11, Szkoły Podstawowej nr 28 im. K.I. Gałczyńskiego, Szkoły Podstawowej nr 37 im. Kazimierza Górskiego, Szkoły Podstawowej nr 49 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia,    Szkoły Podstawowej nr 51 im. Ludwika Zamenhofa

Galeria

CTM2017_rD_pl

BOK Białostocki Ośrodek Kultury