42. Trójząb Komediowy

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 42. Trójząb Komediowy!

4 grudnia 2018, godz. 18:00
Klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu imprezy), dostępne w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Wystąpią:

kabaret Liquidmime
premierowo: Grupa OnOnOn

Liquidmime to polsko-amerykański klaunowy duet Jima Williamsa i Anki Wojtkowiak-Williams. Odgrywane przez nich postacie żyją w fikcyjnym komediowym świecie. Liquidmime łączy pantomimę, slapstick, teatr kukiełkowy, improwizację i zdrową dozę “czarno-czerwonego” humoru w zabawne i zmuszające do myślenia skecze.

Zwycięzcy nagrody głównej i nagrody publiczności na 27. edycji Przeglądu Kabaretowego PAKA oraz na V Szczecińskim Przeglądzie Autorskich Kabaretów SZPAK, zdobywcy III miejsca na XXXI Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry.

Grupa OnOnOn to nowa formacja kabaretowa, której członkowie mają wieloletnie doświadczenie sceniczne. OnOnOn tworzą: On – Adam Wacławiak, wcześniej związany z kabaretami 7 minut po i BudaPesz, On – Mateusz Sitko, założyciel kabaretu Inaczej, On – Mateusz Chmielewski – akordeonista i pianista, debiutant na scenie kabaretowej. Projekt to połączenie doświadczenia z nowym spojrzeniem na kabaret. Skecze, scenki i piosenki są zbiorem tego, jak OnOnOn postrzegają świat i jak go opisują. Wszystkiemu towarzyszy muzyka, grana przez zawsze uśmiechniętego pianistę.

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury