25. Trójząb Kabaretowy

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 25. Trójząb Kabaretowy!

18.04.2016, godz. 18:00, kino Forum, ul. Legionowa 5
bilety: cena w przedsprzedaży 30 zł, w dniu koncertu 40 zł lub na stronie http://bilety.bok.bialystok.pl/rezerwacja/termin.html?id=1054

Ostatni przed wakacjami Trójząb to wieczór premier i Gości!
Wystąpią:
Kabaret Jurki / Zielona Góra – w programie „Święta polskie”
Kabaret Inaczej / Białystok – w programie „Tak samo”

„Święta polskie” to najnowszy, premierowy program kabaretu JURKI. Święta mają to do siebie, że zawsze się kończą. Czasem kończą się ot tak, po prostu. Innym razem, tak jak zwykle. A czasem kończy je jakaś głębsza refleksja albo wymiana zdań, czynów, pieniędzy, a nawet żon. Czy warto świętować? Warto. Dlaczego? Bo możemy się czegoś nauczyć: jak zrobić orła w śmietanie, o czym rozmawiać przy grobach i co robi Ninja w jasełkach. Przy naszym stole każdy znajdzie dla siebie dodatkowe nakrycie. Zapraszamy do świętowania przy suto zastawionym programie z kabaretem Jurki!

Kabaret JURKI „mimo lekkości scenicznej bardzo poważnie traktuje odbiorców, dbając nie tylko o treść, ale i formę spektaklu. Oglądający program czują, że to co widzą, zostało zrobione specjalnie dla nich. JURKI reprezentują wysoki poziom żartów i umiejętności aktorskich. Każdy z artystów, a jest ich troje, to duża indywidualność. Razem udaje im się stworzyć zgrany zespół i dobry program. W 1996 roku na PACE zachwycili jurorów i krakowską publiczność stworzeniem tzw. nurtu sierocego, przedstawiającego grupę ludzi onieśmielonych, zagubionych na scenie, zaskoczonych reakcją publiczności, czego efektem było kłanianie się w środku skeczu. Zdobyli wówczas I Nagrodę. Ich kolejne programy mają już inną formę, ale tak samo świetne pomysły.” (Agnieszka Kozłowska)
Skład: Agnieszka Marylka Litwin-Sobańska, Przemek Sasza Żejmo, znany Wojtek Kamiński, Marek Litwin.
http://www.jurki.com.pl/

Kabaret Inaczej ma już 7 lat, czyli to jeszcze nie dziady i już nie naturszczyki. Takie nie wiadomo co. Podziałali trochę, pojeździli. Wygrali parę festiwali i – jak utrzymują – zdobyli 10 nagród publiczności (jeżeli tytuł „Przyjaciela Parafii Czarna Białostocka” się liczy, to 11). W telewizji ich czasami widać, a ostatnio też w radiu słychać. Od trzech lat organizują z BOK-iem Trójząb i mają na nim dziwne pomysły. Knują, zmieniają, eksperymentują z formułą. Liga Kabaretów przez 10 lat była niezmienna i stała i nie było potrzeby niczego zmieniać. A oni zmieniają. No cóż… Pozostaje jedynie przyjść na Trójząb i przekonać się, czy słusznie. Zapraszamy!
Skład: Mateusz Sitko, Maciej Bukłaga, Mieszko Minkiewicz.
www.kabaretinaczej.pl

Galeria

Kabaret Inaczej

Kabaret Inaczej

kabaret Jurki

kabaret Jurki


Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury