Przedpremiera: Yesterday

(Wielka Brytania, 112')

Trailer

Opis filmu

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz muzycznej brytyjskiej komedii w reżyserii Danny’ego Boyle’a!

YESTERDAY

7 lipca 2019, godz. 18:15
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet 16 zł – w kasie kina i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Laureat Oscara® Danny Boyle („Slumdog. Milioner z ulicy”, „Steve Jobs”) połączył siły z uwielbianym na całym świecie scenarzystą Richardem Curtisem („Notting Hill”, „To właśnie miłość”) w nowej komedii o muzyce, marzeniach, przyjaźni oraz długiej i krętej drodze do miłości życia.

Yesterday
Wielka Brytania 2019, 112′
reż. Danny Boyle
obsada: Himesh Patel, Lily James, Kate McKinnon, Ed Sheeran, Ana de Armas

Jack Malik jest piosenkarzem i autorem tekstów z małej nadmorskiej miejscowości Suffolk położonej na wschodnim wybrzeżu Anglii. Pomimo niewątpliwego talentu Jacka i wysiłków oddanej przyjaciółki z dzieciństwa Ellie, która jest jego menadżerką, osiągnięcie sukcesu wydaje się niemożliwe. Aż do momentu, gdy Jack zderza się z autobusem podczas tajemniczej przerwy w dostawie prądu na całej kuli ziemskiej…

Jack odkrywa, że Beatlesi nigdy nie istnieli, a on jest jedyną osobą, która pamięta ich piosenki, co stawia go w bardzo skomplikowanej sytuacji… Postanawia ocalić od zapomnienia utwory największego zespołu w dziejach i przy pomocy nowej amerykańskiej agentki Debry jego sława eksploduje. To niestety oddala go od Ellie, jedynej osoby, która od zawsze w niego wierzyła i dzięki której Jack w końcu zrozumie, że Beatlesi mieli rację i w życiu najważniejsza jest miłość.

„Yesterday” to przepełniona muzyką Beatlesów, niezwykle zabawna i urocza komedia z najbardziej oryginalną i świeżą fabułą ostatnich lat. Jednocześnie zachowuje ducha i klimat najlepszych angielskich kultowych już komedii jak „Notting Hill”, „To właśnie miłość” i seria ”Bridget Jones”.