Pokaz przedpremierowy: Oto my

(Włochy, Izrael, 94')

Trailer

Opis filmu

Zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu wielokrotnie nagradzanego izraelskiego reżysera Nira Bergmana!

OTO MY

28 lutego 2021, godz. 18:30
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 16 zł – wkrótce w kasie kina i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi dotyczącymi zasad uczestnictwa w seansach filmowych, które zostały opracowane na podstawie wytycznych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w trakcie epidemii wirusa SARS-COV-2 w Polsce:
Wytyczne dla KINA FORUM

Oświadczenie do pobrania i wydrukowania:
Oświadczenie uczestnika pokazu w kinie Forum

Oto my / Here We Are
Włochy, Izrael 2020, 94′
reż. Nir Bergman
obsada: Shai Avivi, Noam Imber, Smadi Wolfman, Efrat Ben-Zur

Historia jednoczesnego dorastania ojca i jego autystycznego syna oraz podróży, która odmieni ich życie.

Aharon z oddaniem wychowuje swojego syna, Uriego. Żyją we dwóch, zanurzeni we własnej codziennej rutynie, tak bardzo różniącej się od świata, jaki znamy. Gdy Uri staje się formalnie dorosły, ma zamieszkać w specjalistycznym domu opieki. Czy jest na to gotowy? Aharon uważa, że nie, ale może w rzeczywistości sam nie dorósł do rozstania… W drodze do placówki ojciec podejmuje decyzję o wspólnej ucieczce.

Chwytający za serce, pogodny, czuły i zaskakujący film wielokrotnie nagradzanego izraelskiego reżysera Nira Bergmana, który znalazł się w oficjalnej selekcji MFF Cannes 2020.
Znakomite kreacje aktorskie na długo zapadają w pamięć, a szczególne brawa należą się odtwórcy roli autystycznego syna Noamowi Imberowi, który porywa niczym Dustin Hoffman w „Rain Manie”.