Pokaz przedpremierowy: Jeźdźcy sprawiedliwości

(Dania, 116')

Trailer

Opis filmu

Zapraszamy na przedpremierowe pokazy najnowszego filmu Andersa Thomasa Jensena (zdobywcy Oscara za film “Valgaften”, reżysera nagradzanych „Jabłek Adama”) – trzymającej w napięciu skandynawskiej sensacji, w której nie brak ciętego humoru!

JEŹDŹCY SPRAWIEDLIWOŚCI

26 lutego 2021, godz. 20:30
4 marca 2021, godz. 18:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 16 zł – wkrótce w kasie kina i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi wytycznymi dotyczącymi zasad uczestnictwa w seansach filmowych, które zostały opracowane na podstawie wytycznych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w trakcie epidemii wirusa SARS-COV-2 w Polsce:
Wytyczne dla KINA FORUM

Oświadczenie do pobrania i wydrukowania:
Oświadczenie uczestnika pokazu w kinie Forum

 

Jeźdźcy sprawiedliwości/ Riders of Justice
Dania 2020, 116’
reż. Anders Thomas Jensen
obsada: Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, Nicolas Bro, Lars Brygmann

Markus wraca z misji wojskowej, by zająć się córką Mathilde, po tym, jak jego żona ginie w katastrofie kolejowej. Wszystko wskazuje na zwykły wypadek, do czasu… kiedy do jego drzwi puka Otto – ocalały z wypadku matematyk, dziwak.
Otto z dwójką ekscentrycznych przyjaciół przekonują Markusa, że katastrofa pociągu była starannie zaplanowanym zamachem. Kiedy udaje im się zebrać dowody, pozostaje tylko jedno: odwet!
Połączeni wspólnym celem nie cofną się przed niczym, nawet jeśli będzie to wymagało przekroczenia cienkiej granicy między tym, co jest prawdą, a tym, co stanowi tylko pasujący element układanki.