Klub Wysokich Obcasów: Gniazdo

(Kanada, Wielka Brytania, 107')

Trailer

Opis filmu

 

4 października 2020, godz. 18:15 – Klub Wysokich Obcasów: GNIAZDO
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 16 zł – w kasie kina i na https://bilety.bok.bialystok.pl/

 

Gniazdo
Kanada/Wielka Brytania 2020, 107′
reż. Sean Durkin
obsada: Jude Law, Carrie Coon, Anne Reid, Oona Roche, Adeel Akhtar

Jude Law i Carrie Coon w znakomitym thrillerze o małżeństwie, którego pozornie idealne życie zamienia się w spiralę sekretów i kłamstw.

Rory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę do Londynu, gdzie wreszcie ma szansę zarobić wielkie pieniądze i wieść luksusowe życie, o jakim zawsze marzył. Bez względu na koszty, wynajmuje imponującą posiadłość na przedmieściach, a kiedy upragniony prestiż i wysoka pozycja społeczna wydają się być na wyciągnięcie ręki, Rory idzie o krok dalej i łamie wszelkie zasady, podejmując coraz większe ryzyko.

Bez skrupułów dążąc do swojego celu, wpada w spiralę kłamstw, a w pozornie idealnym życiu małżeńskim zaczynają pojawiać się rysy. Wielki dom obnaża wzajemnie skrywane tajemnice, a to, co na zewnątrz wydawało się prawdziwą sielanką, za zamkniętymi drzwiami okazuje się demaskować prawdziwe oblicza małżonków.

Pełna napięcia i tajemnic filmowa układanka
The Film Stage

Doskonałe studium gier małżeńskich
Variety

————

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi wytycznymi dla kina FORUM, opracowanymi na podstawie wytycznych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla kin w trakcie epidemii wirusa SARS-COV-2 w Polsce:
Wytyczne_dla_KINA FORUM
covid-oświadczenie-do-kina