Kino dzieci: Władcy przygód. Stąd do Oblivio

(Polska, 101')

Trailer

Opis filmu

Cenicie dobre kino? Szukacie mądrych filmów dla swoich dzieci? Wolicie oglądać filmy bez przysłowiowego popcornu? Jeśli tak, to zapraszamy  na specjalne pokazy zrealizowanego z dużym rozmachem, częściowo w Białymstoku, polskiego filmu dla dzieci i młodzieży „Władcy przygód. Stąd do Oblivio”!

Po sobotnim i niedzielnym pokazie zapraszamy całe rodziny na inspirowane filmem warsztaty tworzenia krótkich historii komiksowych.

Kino Forum, ul. Legionowa 5

23 marca (sobota)
godz. 11:45 – Kino dzieci: WŁADCY PRZYGÓD. STĄD DO OBLIVIO (Polska, 101′, bilet 16 zł, specjalny bilet „Rodzinny”: min. 3 os. 13 zł od os.)

24 marca (niedziela)
godz. 11:30 – Kino dzieci: WŁADCY PRZYGÓD. STĄD DO OBLIVIO (Polska, 101′, bilet 16 zł, specjalny bilet „Rodzinny”: min. 3 os. 13 zł od os.)

Po seansie młodzi widzowie będą mieli okazję odtworzyć na planszach najciekawsze, ich zdaniem, sceny z obejrzanego obrazu lub wykreować własne opowieści osadzone w tytułowym Oblivio.
Dzieci nie tylko w kreatywny sposób utrwalą wspomnienia z seansu, ale także pogłębią wiedzę o komiksie i procesie jego powstawania: od pisania scenariusza, przez jego wizualizację (szkic, naniesienie koloru, dodanie dymków i tekstu) po środki wyrazu, jakimi posługuje się autor, by porozumieć się z czytelnikiem (plansza, kadry, dymki, pole narratora). Stworzony komiks stanie się oryginalną pamiątką!