Filmowe Walentynki: Wszyscy wiedzą

(Hiszpania, Francja, Włochy, 132')

Trailer

Opis filmu

Wspólnie z Gutekfilm zapraszamy na Filmowe Walentynki w kinie Forum – podczas filmowej randki zaprezentujemy przedpremierowo „Wszyscy wiedzą” – przejmującą opowieść o wielkiej miłości i sekretach rodzinnych, z wielkimi kreacjami filmowej pary: Penélope Cruz i Javiera Bardema – najnowszy film dwukrotnego laureata Oscarów Asghara Farhadiego!

WSZYSCY WIEDZĄ
14 lutego 2019 | kino Forum | godz. 18:00
walentynkowy bilet dla 2 osób: 26 zł + słodki upominek – do kupienia tylko w kasie kina
walentynkowy pojedynczy bilet: 16 zł + słodki upominek – w kasie kina + online: bilety.bok.bialystok.pl

Wszyscy wiedzą | Todos lo saben | Everybody Knows
reżyser: Asghar Farhadi
występują: Penélope Cruz, Javier Bardem, Ricardo Darín, Bárbara Lennie, Inma Cuesta
Hiszpania, Francja, Włochy, 2018, 132′

„Wszyscy wiedzą” to przebój europejskich kin z wielkimi kreacjami filmowej pary: Penélope Cruz i Javiera Bardema. Najnowszy film dwukrotnego laureata Oscarów Asghara Farhadiego to przejmująca opowieść o wielkiej miłości i sekretach rodzinnych.

Po wielu latach nieobecności Laura (Cruz) wraz z dwójką dzieci powraca do rodzinnego miasteczka w Hiszpanii na wesele siostry. Podczas hucznej zabawy spotyka Paco (Bardem), swoją wielką, pierwszą miłość. Imprezę przerywa zniknięcie Irene, nastoletniej córki Laury. Przy okazji poszukiwań na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, o których wszyscy woleliby zapomnieć. W upalnym, sennym miasteczku pod powierzchnią czai się mrok. Wszyscy są podejrzani.

Mistrz światowego kina zaprasza nas do kipiącego od emocji labiryntu. Cruz i Bardem stworzyli we „Wszyscy wiedzą” jeden z najwspanialszych duetów w ich karierze. W pełnych namiętności kreacjach tej pary przeszłość spotyka się z teraźniejszością, dawne uczucie przeżywane jest na nowo, a dystans zamienia się w ognistą bliskość. Czy niewiedza jest zawsze błogosławieństwem? Co zrobisz, kiedy nagle okaże się, że poza tobą już wszyscy wiedzą?