Filmowe Mikołajki: Gwiazdka Klary Muu

(Norwegia, 68')

Trailer

Opis filmu

Zapraszamy rodziców z dziećmi na specjalny mikołajkowy pokaz filmowy! Wspólnie obejrzymy film „Gwiazdka Klary Muu” – pełną uroku i muzycznych hitów opowieść o magii świąt i rodzinnym cieple, dzięki którym nawet wywrócona do góry nogami choinka wydaje się najpiękniejsza. Po seansie zapraszamy na krótkie rodzinne warsztaty, podczas których stworzymy oryginalne ozdoby choinkowe wykorzystując niepotrzebne przedmioty, które każdy z nas może znaleźć w domu.

Gwiazdka Klary Muu
reż. Will Ashurst
Norwegia 2020, 68’
wiek: 4+

Wesołych Świąt! Klara Muu wprost nie może doczekać się świątecznego wyjazdu do taty! Jakie niespodzianki czekają na nią na Krowim Wzgórzu? Lawina zabawnych i nieprzewidzianych wydarzeń postawi radosne świętowanie pod znakiem zapytania.

Niezwykle podekscytowana Klara po raz pierwszy spędzi Gwiazdkę ze swoim tatą na Krowim Wzgórzu. Kiedy przybywa na farmę, okazuje się, że kompletnie nic nie jest jeszcze gotowe! Przed domem brakuje choinki, a bombki i lampki kurzą się w kartonach. Do tego pech sprawia, że tata Klary zostaje pilnie wezwany do odśnieżania domu sąsiadki, a odcięta droga uniemożliwia mu powrót. Co pocznie Klara? Do Świąt zostało już tak niewiele czasu! Może z pomocą zuchwałego bożonarodzeniowego skrzata uda się stworzyć na Krowim Wzgórzu świąteczną atmosferę?

„Gwiazdka Klary Muu” to świąteczna kontynuacja uwielbianej animacji „Klara Muu!”. Mała krówka z pomocą przyjaciół zrozumie, że Święta to przecież nie tylko prezenty, ważniejsze od pozorów i dekoracji jest po prostu bycie razem.


BOK Białostocki Ośrodek Kultury