Festiwalu Kultur i Podróży Ciekawi Świata: Victor Borsuk: Jak podróże kształtują dobre nawyki w biznesie i na co dzień

(, ')

Opis filmu

W ramach 9. Festiwalu Kultur i Podróży “Ciekawi Świata” zapraszamy na spotkanie

Victor Borsuk: Jak podróże kształtują dobre nawyki w biznesie i na co dzień

27 października 2019, godz. 16:30
Sala Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 10 zł – do kupienia w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Victor Borsuk, jeden z najbardziej utytułowanych sportowców ekstremalnych w Polsce, opowie o drodze, którą przebył – o sukcesach, porażkach i błędach, jakie popełnił podczas swojej kariery, a także o tym, jak nauczył się te błędy eliminować. Usłyszymy również o tym, jak przełamuje się strach, gdy człowiek mierzy się z 10-metrowymi falami na Hawajach lub gdy pływa w akwenach pełnych rekinów.
Historie te łączą ze sobą pasję do sportu i podróży z biznesem oraz nawiązywaniem wieloletniej współpracy z klientami i sponsorami. Inspirują i pokazują słabości, wzmacniają determinację i uczą, z jakich narzędzi korzystać przy sprzedaży, braku motywacji czy problemach w pracy zespołowej.

Victor Borsuk
Siedmiokrotny Mistrz Polski w kitesurfingu, wielokrotny zwycięzca pucharów Azji, Europy i Świata, a także jeden z najbardziej utytułowanych sportowców ekstremalnych w Polsce!
To jedna z najbardziej barwnych i energetycznych postaci, jakie będziecie mieli okazję poznać. Swoją markę budował sam, przez 14 lat sprzedając ją jako ambasador największych firm w Polsce, założyciel obozów młodzieżowych Borsuk Camps i agencji turystycznej zajmującej się wyjazdami po całym świecie.

9. Festiwal Kultur i Podróży Ciekawi Świata