Festiwalu Kultur i Podróży Ciekawi Świata: Piotr Jurkowski/GDZIE BĄDŹ: Najzimniejsze miasto świata – GDZIE BĄDŹ o Jakucku

(, ')

Trailer

Opis filmu

W ramach 9. Festiwalu Kultur i Podróży “Ciekawi Świata” zapraszamy na spotkanie

Piotr Jurkowski / GDZIE BĄDŹ: Najzimniejsze miasto świata – GDZIE BĄDŹ o Jakucku

26 października 2019, godz. 15:00
Sala Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 10 zł –  do kupienia w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Zapraszam w podróż do krainy wiecznej zmarzliny, mamutów, psich zaprzęgów, struganej ryby i mrozu rozładowującego kamery. Pomimo tego ostatniego, udało mi się nagrać i zmontować kilka filmów, które podbiły w tym roku internet. Opowiem o codzienności mieszkańców stolicy Republiki Sacha – Jakucka (największego miasta permafrostu), gdzie termometr wskazał kiedyś zawrotne -64,4 stopnie Celsjusza; głównych atrakcjach tej trudno dostępnej części świata oraz o niecodziennej drodze, którą musiałem pokonać, aby się tam dostać.
Do zobaczenia!
Pioter aka kpt Giovanni GdzieBądź

Piotr “GDZIE BĄDŹ” Jurkowski – w poprzednim życiu brand manager, w obecnym youtuber. Po ośmiu latach spędzonych w korporacyjnych strukturach postanowił spełnić marzenie wielu osób – kupić bilet w jedną stronę i wyruszyć w spontaniczną podróż dookoła świata.
Współautor kanału podróżniczego, realizowanego na bieżąco m.in. z Kazachstanu, Iranu, Meksyku, Chin, Australii i Vanuatu. Entuzjasta marketingu internetowego oraz nowoczesnych form komunikacji. Dysponuje wyjątkowo suchym żartem.

GDZIE BĄDŹ na FB

9. Festiwal Kultur i Podróży Ciekawi Świata