Festiwalu Kultur i Podróży Ciekawi Świata: Jarosław Kuźniar: Uprzedzenia w podróży – prezentacja

(, ')

Opis filmu

W ramach 9. Festiwalu Kultur i Podróży “Ciekawi Świata” zapraszamy na spotkanie

Jarosław Kuźniar: Uprzedzenia w podróży

27 października 2019, godz. 18:00
Sala Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 10 zł – do kupienia w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Jarosław Kuźniar opowie o tym, jak różny może być obraz miejsca, do którego jedziemy – z jednej strony wykreowany przez książki, artykuły i dziesiątki wyretuszowanych zdjęć, a z drugiej – będący realnym zderzeniem z naszymi oczekiwaniami i nadziejami. Dotyczy to zresztą nie tylko miejsc, ale i ludzi.
Czy możemy pozbyć się uprzedzeń? Jak przygotować się do podróży, aby potem móc chłonąć nowe miejsca z ciekawością i fascynacją?

Jarosław Kuźniar
Dziennikarz radiowy i telewizyjny, znany z Polskiego Radia, Programu Trzeciego, Radia Zet, TVN24, TVN Style, TVN. Te marki mówią same za siebie, a zmieniał je, bo szukał więcej wiedzy i pracy. Miał szczęście spotkać na swojej drodze mistrzów, od których mógł się uczyć zawodu: Piotra Kaczkowskiego, Marka Niedźwieckiego, Wojciecha Manna, Edwarda Miszczaka.
Wykładowca SWPS, trener social media i marki osobistej, szkoleniowiec, pomagający oswajać publiczne występy przed kamerą i widownią. Praktyk, analityk, felietonista i komentator.
Najpopularniejszy polski dziennikarz w nowych mediach (Twitter: 605 tys. obserwujących, Facebook: 160 tys. obserwujących, Periscope: 16600 obserwujących). Podróżnik, właściciel biura butikowych podróży i serwisu podróżniczego goforworld.com.

9. Festiwal Kultur i Podróży Ciekawi Świata