Akcja Zima: Wyprawa do dżungli

(USA, 127')

Trailer

Opis filmu

W ramach Akcji Zima 2022 zapraszamy na pokaz filmu

WYPRAWA DO DŻUNGLI

1 lutego 2022, godz. 10:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 16 zł – w kasach kina Forum (ul. Legionowa 5) i Centrum im. Ludwika Zamenhofa (ul. Warszawska 19) oraz na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Wyprawa do dżungli
USA 2021, 127′
reż. Jaume Collet-Serra
obsada: Dwayne Johnson, Emily Blunt, Edgar Ramirez, Jack Whitehall, Jesse Plemons, Paul Giamatti

Weźcie udział w przygodzie życia w filmie „Wyprawa do dżungli” Disneya – pełnej przygód wyprawie w głąb Amazonii w towarzystwie dowcipnego kapitana Franka Wolffa oraz nieustraszonej badaczki doktor Lily Houghton!

Miłośniczka nauki Lily pragnie odnaleźć legendarne drzewo o niezwykłych właściwościach leczniczych, które mogłoby zmienić świat medycyny. W tym celu udaje się w podróż z Londynu do Amazonii, gdzie zatrudnia tajemniczego Franka. Tylko na jego zrujnowanej, choć uroczej, łodzi La Quila mają szansę dotrzeć do celu.

Pozornie całkowicie niedobrana para bohaterów w czasie wspólnej wyprawy będzie musiała zmierzyć się z nadprzyrodzonymi siłami kryjącymi się w zwodniczym pięknie bujnego lasu deszczowego. Im Lily i Frank będą bliżej odkrycia tajemnicy zaginionego drzewa, tym usilniej los będzie ich wystawiał na coraz cięższe próby, kładąc na szali nie tylko ich życie, ale i całej ludzkości.


BOK Białostocki Ośrodek Kultury