Akcja Zima: Nasze magiczne Encanto

(USA, 110')

Trailer

Opis filmu

W ramach Akcji Zima 2022 zapraszamy na pokaz filmu

NASZE MAGICZNE ENCANTO

25 stycznia 2022, godz. 10:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 16 zł – w kasach kina Forum (ul. Legionowa 5) i Centrum im. Ludwika Zamenhofa (ul. Warszawska 19) oraz na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Nasze magiczne Encanto
USA 2021, 99′
reż. Jared Bush / Byron Howard
wiek: 7+, dubbing

Złoty Glob 2022 dla najlepszego filmu animowanego!

„Nasze magiczne Encanto” opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem mieście – w cudownym i urokliwym miejscu zwanym Encanto, ukrytym w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawiła, że każde dziecko w rodzinie posiada wyjątkową moc uzdrawiania, z wyjątkiem Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

W filmie usłyszymy zupełnie nowe piosenki zdobywcy nagród Emmy®, GRAMMY® i Tony Award® Lin-Manuela Mirandy („Hamilton”, „Vaiana”). Za reżyserię odpowiadają Byron Howard („Zwierzogród”, „Zaplątani”) i Jared Bush (współreżyser „Zwierzogrodu”), współpreżyseruje Charise Castro Smith (scenarzystka „The Death of Eva Sofia Valdez”), a role producentów objęli Clark Spencer i Yvetta Merino.


BOK Białostocki Ośrodek Kultury